Camdaki Kız Gülcihan neden yok? Devrim Yakut Camdaki Kız’dan ayrıldı mı? Devrim Yakut kimdir, kaç yaşında?

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterine hayat veren Devrim Yakut'un dizide olmaması merak ediliyor. Peki, Devrim Yakut kimdir? Devrim Yakut kaç yaşında, aslen nerelidir? Camdaki Kız 'Gülcihan' Devrim Yakut kaç yaşında, aslen nerelidir? Devrim Yakut Camdaki Kız'dan ayrıldı mı?

featured

Televizyon izleyicileri “Camdaki Kız’ın Gülcihan’ı Devrim Yakut diziden ayrıldı mı?” sorusunu merak ediyor.

CAMDAKİ KIZ GÜLCİHAN NEDEN YOK?

Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakteri, amcası hastalandığı için Van’a gitti bu zamanda evin idaresi Feride Hanım’a kaldı. Gülcihan karakterinin diziden çıktığına dair resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

DEVRİM YAKUT KİMDİR?

Seher Devrim Yakut27 Mayıs 1968 yılında doğan, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nden 1992 yılında mezun oldu. DTCF Tiyatro Bölümü’nde önce tiyatro kuramları, sonra da oyunculuk eğitimi aldı. 1994 yılında Adana Devlet Tiyatrosu kadrosuna oyuncu olarak katıldı ve 2003 yılına dek burada görev aldı. Kuruculuğunda bulunduğu Adana Tiyatro Atölyesi’nde çalıştı. Bu kurumda oyunculuğun yanı sıra yapımcı ve eğitmen olarak da görev yaptı. 2003 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı. 2005 yılından bu yana Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde Temel oyunculuk dersleri vermektedir. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

2007’de Ankara Devlet Tiyatrosu müdür yardımcılığı, 2007-2008 yılarında Ankara Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2006-2007 tiyatro sezonunda Kocasını Pişiren Kadın oyunu ile Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’na misafir oyuncu olarak katılmıştır.

Bir dönem Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yüksek Lisans programında ve Das Das Akademi’de de oyunculuk dersleri vermiştir.2016 yılında Devlet Tiyatroları’ndan emekli olmuştur. Oyunculuğun yanında 2021 yılında ilk hikâye kitabı olan Aklımın Aynalı Çarşısı yayınlanmıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir