Barış Murat Yağcı’nın kirli tırnakları eleştiri konusu oldu!

Survivor yarışmasıyla popülaritesi artan oyuncu Barış Murat Yağcı, sosyal medya üzerinden reklam yaparken eleştirilerin odağı oldu. Kirli tırnaklarıyla dikkati çeken Yağcı'ya yorum yağdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı, kirli tırnaklarıyla hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Sosyal medyada reklamını yaptığı ürünü paylaşırken elleri de görülen Barış Murat Yağcı, tırnaklarındaki kirler ile gündem oldu.

Yağcı’nın tırnağındaki kirler, sosyal medya kullanıcılarından tepki aldı. Takipçileri oyuncunun kendisini iyice saldığını ve bakımına dikkat etmediğini savundu.

Baris Murat Yagci

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

21 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelen Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

Best Model of Turkey adlı yarışmaya katılıp “Best Fotomodel” seçildikten sonra keşfedilen Yağcı, 2020 yılında Acun Ilıcalı’nın düzenlediği Survivor yarışmasına katıldı ve ikinci oldu.

Bu yarışma sayesinde geniş bir kitleye sahip olan Yağcı, diğer bir yarışmacı Nisa ile aşk yaşamaya başladı.

Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı aşkla uzun süre gündem olan Barış Murat Yağcı, Survivor 2022: All Star yarışmasında mücadele etti ancak erken elendi.

2020 yılındaki performansını sergileyemeyen ve Nisan Bölükbaşı ile ayrılan Yağcı, yarışmadan sonra normal hayatına döndü.

Survivor’da elenen Ayşe Yüksel ve Batuhan Karacakaya ile ilgili Nisa Bölükbaşı’nın eski sevgilisi Barış Murat Yağcı’dan olay paylaşım

Barış Murat Yağcı sevgilisi Laura Celine ile pozunu paylaştı! Cesur paylaşımlarıyla büyüledi

Barış Murat Yağcı’nın kirli tırnakları eleştiri konusu oldu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.