Banu Alkan hastaneye sahne kıyafetiyle gitti

featured

Bugüne dek hiç estetik ameliyat olmayan Türk sinemasının ‘Afrodit’i Banu Alkan,  muayene oldu. Doktordan küçük bir müdahele ile bakışlardaki etkiyi artırabileceğini öğrenen Afrodit, ilk kez bıçak altına yatmaya sıcak baktı.

Banu Alkan, ilk kez bir doktorun kapısını çaldı. Bursa Özel Anadolu Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Tuncay Sezgin’de muayene olan Banu Alkan, hastaneye baştan aşağı pembelere büründüğü sahne kıyafeti ve otriş maskesiyle geldi. Hastaneye adım attığı andan itibaren büyük ilgi gören ve personel başta olmak üzere kendisine yaklaşan herkesi sosyal mesafeyi korumaları konusunda uyaran Afrodit, otriş maskesiyle de olay yarattı.

TÜRKİYE’DE ESTETİKSİZ TEK STAR BENİM

Göz muayenesinden geçen Banu Alkan, doktordan göz kapaklarına yapılacak basit bir operasyonla bakışlarını daha etkili hale getirebileceğini öğrenince büyük heyecan yaşadı. Şimdiye kadar hiç estetik operasyon yaptırmayan ve bir süre daha bıçak altına yatmayı da düşünmediğini belirten Afrodit, “Türkiye’deki tek estetiksiz starım. İnşallah da lazım olmaz. Ama olursa buradayım. Bakışların daha etkili, daha tesirli olma fikrine bayıldım. Gözlerim çok kıymetlidir. Hayat bu her şey olabilir, tedbirimizi alalım…” dedi.

BİR HÜLYA BİR DE BEN, BAŞKASINI TANIMAM

Banu Alkan, yeni nesil oyuncular hakkındaki fikirlerini açıkladı. Kendi jenerasyonundan sonra sinemadan kadın star çıkmadığını ama diziler sayesinde ünlü olan bazı meslektaşlarını beğendiğini belirten Afrodit, “Kısmen başarılı bulduklarım var. Elbette yeniler gelecek ama bizim yerimizi kimse asla tutamaz. Sinemada en son nesiliz. Bizden sonra starlar gelmedi. Bir tek Hülya Avşar ve Banu Alkan’ı tanırım, başka kimseyi tanımam bebeğim” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir