Ata Demirer’in Tarkan ve Gülşen yorumu, izleyenleri kırdı geçirdi!

Komedyen Ata Demirer, Hayata Bağış Derneği tarafından düzenlenen gecede organ bağışına destek verdi. Demirer'in, ünlü şarkıcılar Tarkan ve Gülşen'den bahsettiği bölüm izleyenleri kırdı geçirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen Ata Demirer, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Hayata Bağış Derneği tarafından organize edilen özel geceye konuk olarak katıldı. Gecede yaptığı konuşma ile davetlileri gülmekten kırıp geçiren Demirer, organ bağışı için de destek istedi.

“KİLO VERDİM AMA MALİYETLİ OLDU”

Düzenlenen etkinlik tüm sağlıkçılar ve organ bağışı bekleyen 30 bin hasta yararına yapıldı. Ata Demirer, konuk olarak katıldığı geceye destek veren isimler arasındaydı. Sahnedeki konuşmasında sağlık sektörüyle ilgili espriler de yapan Demirer, “Ben tıpla yakından ilgileniyorum. Daha yeni kilo verdim ama maliyetli oldu. Siz doktorsunuz, tanıdığınız vardır. Söyleyin 120 kilo üstü insanlara da özel sigorta yapsınlar. MR çektirdim. O MR işi acayip. İnsan kendini pide fırınına girer gibi hissediyor. Bitmek bilmedi. Renkli sıvıları dayadılar, özel sigorta kapsamında olmadığım için de pavyon hesabı gibi bir hesap geldi!” ifadelerini kullandı.

“TARKAN VE GÜLŞEN GİBİ SAHNEYE ÇIKMAM İÇİN…”

Salonu kahkahaya boğan ünlü isim, “Şimdiki nesil çok şanslı. Tarkan var. Bizim zamanımızda Küçük Ceylan vardı. Acı vardı yani. Ceylan’dan kaçsan Bergen, ondan kaçsan Kibariye vardı. Tarkan gibi sahnede dans edebilmem için 50 kilo daha vermem lazım. Gülşen gibi sahneye çıkayım desem, ona da henüz Türkiye hazır değil!” şeklinde konuştu.

Ata Demirer’in Tarkan ve Gülşen yorumu, izleyenleri kırdı geçirdi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.