Arda Turan’ın kardeşi Oktan Turan’ın düğününe gelen Acun Ilıcalı ile ilgili şok yorum! ‘Ayça Çağla Altunkaya, Acun’u değiştirmiş’

Futbolcu Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan, Katre Yırtıcı ile dünya evine girdi. Okan Turan ve Katre Yırtıcı'nın düğününe sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile katılan Acun Ilıcalı'nın tarzı sosyal medyada gündem oldu. Ilıcalı'nın düğünde takım giymesi, "Çağla Acun'u değiştirmiş" yorumlarını da beraberinde getirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Futbolcusu Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan uzun zamandır aşk yaşadığı Katre Yırtıcı ile evlendi. Düğünden kareler sosyal medyada paylaşıldı. Okan Turan’ın düğününe genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile katılan Acun Ilıcalı dikkat çekti.

Genellikle siyah t-shirt giymesiyle bilinen Acun Ilıcalı düğün için takım giydi. Acun Ilıcalı ve sevgilisinin şıklığı sosyal medyada gündem oldu.

Ekran Goruntusu 2022 06 19 114001

Acun Ilıcalı’nın takım giydiğini görenler “Ben şok”, “Çağla Acun’u değiştirmiş” gibi yorumlarda bulundu.

“BENİ MUTLU EDİYOR”

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda ilişkisi hakkında “Beni mutlu ediyor. sağ olsun. Düşünceli, nazik ve çok zeki de buluyorum bu arada. Aynı dili konuştuğumuzu düşünüyorum. Herkesle çok yüksek iletişim kurabilen birisi de değilim. Onun tatlı dilli ve değişken muhabbetlere açık olması ve kendini geliştirmesi çok mutlu ediyor beni” demişti.

Ekran Goruntusu 2022 06 19 114012

Arda Turan’ın kardeşi Oktan Turan’ın düğününe gelen Acun Ilıcalı ile ilgili şok yorum! ‘Ayça Çağla Altunkaya, Acun’u değiştirmiş’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.