Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’ya 40 yıllık eşi Kudret Akça’dan 50 milyon TL’lik zina davası!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cemiyet hayatı Akça Ailesi’nin boşanma davasıyla sarsıldı. İş adamı Rıza Akça’nın 40 yıllık eşi Kudret Akça, kendisini aldattığı gerekçesiyle İzmir 15. Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kudret Akça, eşinin haysiyetsiz bir yaşam sürdüğünü belirterek açtığı davaya Hilton Oteli’ndeki kayıtları da sunarak eşinin konakladığı odada Anna Bukina ve Katsiary Chytaya isimli kadınlarla beraber kaldığını belgeledi.

Cinsel içerikli mesajlarını da dosyaya ekletti

Kudret Akça, eşinin mesajlarını da dava dosyasına ekletmeyi ihmal etmedi. Kayıtlarda Akça’ya “Uygun mu bu kız?” diye mesaj atan kadının aynı zamanda hem sevgilisi olduğu, hem de davalıya başka kadınlar ayarladığını belirtti. Kudret Akça ayrıca dava dosyasına “Canım aramışsın uçaktaydım, şimdi indim. Bizde bir problem yok, kaçta dersen geleceğiz” şeklindeki mesajları da dava dosyasına ekledi. Akça’nın dava dosyasına başka kadınlarla cinsel içerikli mesajları da belgeleriyle sunuldu.

50 milyon TL manevi tazminat talebi

Eşinin diğer yandan şirket adına ipotekli olan oturduğu evle ilgili de kendisine büyük mağduriyet yaşattığı öne süren Kudret Akça, 3 çocuğunun babası Rıza Akça’dan aylık 200 bin TL tedbir nafakası ile 50 milyon TL maddi tazminat talebinde bulundu.

Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’ya 40 yıllık eşi Kudret Akça’dan 50 milyon TL’lik zina davası!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.