Ahmet Hakan’dan şovmen Selçuk Tepeli’ye: ‘Müsamere çocuğu musun sen?’

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, canlı yayında sinirlenerek bardağa vuran FOX Ana Haber’in şovmen sunucusu Selçuk Tepeli'ye 'Niye artistlik yapıyorsun yeğenim? Müsamere çocuğu musun sen?' sözleriyle tepki gösterdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX TV ekranlarında algı dolu bir haberi sunarken şovmenlik yaparak sinirlenip bardağa vuran Selçuk Tepeli, çiftçilerin sorunlarıyla ilgili bir habere öfkelenmiş ve canlı yayında şaşkınlık yaratan hareketlere imza atmıştı.

Sıradaki habere geçilmesi için sesini yükselten Tepeli, elindekileri masaya fırlatmış ve masadaki su bardağına elinin tersiyle vurmuştu.

Amerikan sermayeli tetikçi FOX TV Selçuk Tepeli’yi kovdu mu? Ucuz şovu pahalıya patladı

Tepeli’nin çok konuşulan tepkisi Ahmet Hakan’ın da gündemindeydi. Bugünkü köşesinde konuya değinen Hakan, Tepeli için şu ifadeleri kullandı:

‘İktidara yakın duran bir televizyon kanalında… Bir haber spikeri, haberleri sunarken… Şehit haberine sıra geldiğinde… “Yeter be yeter! Yeter terörle arasına mesafe koymayanlarla dostluğunuz. Sırf seçimde oylarını alacağız diye yaptıklarınız yeter!” falan dese… Ve rejiye “Geç bunu, geç” falan diye bağırsa… En sonunda da bardağı kameraya doğru fırlatarak ekranı terk etmeye kalksa… Ben şöyle bir yorum yaparım:

“Niye artistlik yapıyorsun yeğenim? Orası senin tepkisel artistliklerinin sahnesi mi? Müsamere çocuğu musun sen? Sonsuz haklı bile olsan kendini niye zapt etmeyi beceremiyorsun? Haberleri daha önceden bildiğine göre bu tepkin anlık olamaz. Yoksa rol mü kesiyorsun? Buna hazırlandın mı yeğenim?”

Muhalefete yakın bir televizyon kanalında… Haber spikerinin, haberleri sunarken… Yaptığı artistlik karşısında da… Yapacağım yorum budur, bundan ibarettir.’

Fox Haber sunucusu Selçuk Tepeli canlı yayında sinir krizi geçirdi! İşte o anlar…

Ahmet Hakan’dan şovmen Selçuk Tepeli’ye: ‘Müsamere çocuğu musun sen?’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.