Amerikan sermayeli tetikçi FOX TV Selçuk Tepeli’yi kovdu mu? Ucuz şovu pahalıya patladı

Amerikan sermayesiyle tetikçilik yapan, yalan haber, algı ve manipülasyonda başı çeken FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli'nin dün akşam haber sunarken bardağı fırlatarak yaptığı şov pahalıya patladı. AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci, Tepeli’nin kovulduğunu duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarım ve arazileri ile ilgili kurgulanan algı dolu haber üzerinden ucuz bir şova soyunan FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, önce kalemi hızlıca masaya fırlattı, daha sonra masada duran bardağı kırdı. Bardaktaki suyun bir kısmı kameralara geldi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ”Köylü milletin efendisidir” cümlesiyle de şovunu süsleyen Selçuk Tepeli, “Geç abi, diğer habere geç, gözünü seveyim, geç abi, geç, geç…” diye bağırdı.

İzleyicilerin de şaşkınlığa uğradığı anların ardından reji diğer haber geçti. Tepeli dönüşte bardak kırmasıyla ilgili bir şey söylemeden haber sunmaya devam etti.

Fox Haber sunucusu Selçuk Tepeli canlı yayında sinir krizi geçirdi! İşte o anlar…

SELÇUK TEPELİ FOX TV’DEN KOVULDU MU?

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mücahit Birinci, Twitter’dan yaptığı açıklama ile Selçuk Tepeli’nin kovulduğunu açıkladı.

Birinci, ‘’Fox TV Selçuk Tepeli’yi kovmuş. Yetmez… En ağır müeyyide bu kanala uygulanmalıdır. Bundan sonraki adım ne, kameralara mı girişeceksiniz?’’ ifadelerini kullandı.

1 95

Selçuk Tepeli’nin kovulduğuna dair iddialar, sosyal medyada geniş yer buldu.

İşte Twitter’dan Tepeli ile ilgili yapılan yorumlardan bazıları…

Amerikan sermayeli tetikçi FOX TV Selçuk Tepeli’yi kovdu mu? Ucuz şovu pahalıya patladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.