Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı intihar mı etti? Instagram hesabında şok eden tarih

Spor dünyası bugün Galatasaray'ın eski başkanvekili Abdurrahim Albayrak'ın torunu Batuhan Bostancı'nın bir alışveriş merkezinin dördüncü katından düşüp yaşamını yitirmesi ile sarsıldı. 15 yaşındaki Batuhan'ın intihar ettiği iddiası ise gündeme bomba gibi düştü.

featured

Galatasaray’ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak’ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı, İstanbul Şişli’deki bir alışveriş merkezinin yemek bölümünde bulunan balkondan düşerek hayatını kaybetti.

KULÜPLERDEN TAZİYE MESAJI

Batuhan Bostancı’nın hayatını kaybetmesinin ardından Galatasaray ve ezeli rakipleri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’dan taziye mesajları geldi.

thumbnail
İlişkili Haber
Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı için kulüplerden taziye

ALBAYRAK AÇIKLAMA YAPTI

Torununu kaybeden Albayrak, sosyal medyadan bir açıklama paylaştı.

https://twitter.com/_AAlbayrak/status/1594345535665750016?s=20&t=YsbmDL7uFB74GbRx0OAUGw

Albayrak paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu… Üzüntümü tarif etmem imkansız. Allah masumlar masumu yavrumu cennet makamına kabul eylesin. Bizlere de sabır versin. Ne söyleyeceğimi, nasıl dayanacağımı bilmiyorum… Cenaze namazımız 21.11.2022 tarihinde ikindi namazına müteakip Eyüp Sultan Camii’nden kılıcaktır”

 

İNTİHAR VAKASI MI?

Instagram’daki bir hesap tarafından Abdurrahim Albayrak’ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı’nın intihar ettiği iddia edildi. Instagram profiline ölüm tarihini eklediği iddia edilen Bostancı’nın yakın arkadaşlarına “Yakında cehennemi göreceğim” dediği belirtildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir