“3036 yılından geldim” diyen TikTok kullanıcısından tüyler ürperten kehanetler!

featured

3036 yılından bir zaman yolcusu olarak günümüze geldiğini söyleyen kullanıcı gelecekteki yaşam hakkında tüyler ürpertici uyarılarda bulundu.

Yayımladığı videolarda doğrudan kameraya bakarak konuştu ve “Şu anda hiç olamayacağımız kadar özgürüz” dedi. “ᄂIVΣ YӨЦЯ ᄂIΣ” takma isimli TikTok kullanıcısı günümüzde insanların özgür olduklarını vurguladı ve gelecekte insanoğlunu bekleyen korkunç tablodan söz etti.

@renegade_2021

This is the most mind blowing series I think I’ll ever upload😳/like follow share for part 2#timetravler #timetravel #3036 #fyp

♬ original sound – ᄂIVΣ YӨЦЯ ᄂIΣ

Dünya nüfusu rekor seviyelere ulaşacak

TikTok hesabından yayınladığı videolarda, 3036 yılında dünya nüfusunun rekor seviyelere ulaşacağını ve kedi, köpek ile kuş gibi hayvanların ‘egzotik’ olarak kabul edileceğini iddia etti.

Hayvanat bahçelerinde yeni bir düzenin hakim olacağının altını çizerek, “İster inanın ister inanmayın, hayvanat bahçelerinde köpekler, kediler, tavşanlar ve sincaplar gibi egzotik sayılan hayvanlar bulunuyor. Aslan ve kaplanlar gibi büyük kedi türleri, filler ve daha fazla hayvanın soyları tükenecek.” diye konuştu.

Büyük elektrik kesintisi 5 yıl sürecek

Özellikle insanoğlunu ‘büyük elektrik kesintisi’ denilen bir olay hakkında defalarca kez uyardı. Büyük elektrik kesintisi olayı için, “Yanılmıyorsam büyük elektrik kesintisi (the big blackout) 2052’nin Aralık ayında gerçekleşecek.” ifadelerini kullandı.

Büyük elektrik kesintisinin 5 yıl boyunca süreceğini iddia etti. Bu sürede her yerin karanlık olacağını, bütün teknolojik aletlerin kullanımının imkansız hale geleceğini ve kargaşanın başlayacağını anlattı.

“Kaos ortamı hakim”

Son olarak TikToker, “Elektriği, interneti ve diğer unsurları tekrar kullanılabilir hale getirmeleri 20 yıla kadar sürüyor ve o zaman bile tam bir kaos ortamı hakim” diyerek karanlık bir gelecek çizdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir