İzmir Karabağlar’da korkunç görüntüler! Kıymalı börek kalmadığını öğrenen adam, börekçiye satırla saldırdı…

featured

İzmir Karabağlar’da bir fırında kıymalı börek olmadığını öğrenen vatandaş, evinden getirdiği satırla fırına saldırdı. Fırın işletmecileri, saldırgandan şikayetçi oldu.

Dün saat 16.30 sıralarında gerçekleşen olay, İzmir’in Karabağlar ilçesi Çalıkuşu Mahallesi Coşkun Kale Sokak’ta meydana geldi. Alkollü olduğu öne sürülen Murat Ç., fırına girip kıymalı börek istedi. Bu sırada tezgahın başında bulunan Özge G. (20), Murat Ç.’ye kıymalı böreğin kalmadığını söyledi. Bunun üzerine öfkelenen Murat Ç, ‘Ne yiyeceğimi sana mı soracağım?’ dedikten sonra hakaret etti.

Satırıyla geri döndü

Ardından evine giden Murat Ç., geri dönüp elindeki satırla iş yerindeki tahta tezgaha zarar verdi. Murat Ç., yiyecek bir şeyler alıp parasını ödedikten sonra ayrıldı. O anlar, işletmenin güvenlik kamerasına yansıdı. Özge G.’nin şikayeti üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, Murat Ç.’yi gözaltına aldı.

“Her zaman gelen müşretimizdi”

İşletmeci Özgür Kaçmaz, “Her zaman gelen müşterimizdi. Kıymalı börek olmayınca sinirlenmiş. Bağırıp çağırmaya başladı. Kız arkadaşım da dışarı çıkmasını istemiş. Bunun üzerine tehdit ettikten sonra evinden satır alıp gelip dükkanı dağıtmış. Ardından da yiyecek bir şeyler alıp gitmiş. Şikayetçi olduk” dedi. Murat Ç.’nin işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir