Ankara’daki okulda pedofili skandalı! Anne Merve Çakır Gök isyan etti: ’19 Mayıs programı için fahişe gibi…’

Merve Çakır Gök adında bir kadının sosyal medyada yaptığı paylaşım gündem oldu. 9 yaşındaki kızının 19 Mayıs gösterileri için halk oyunları ekibinde yer aldığını söyleyen Gök, halk oyunları kostümü diye çocuklara bir karış etek ve göbeği açık bir bluz giydirilmesine tepki gösterdi. Gök, ‘’Çocuklara içinize atlet ve külotlu çorap giymeyeceksiniz diye de sıkı sıkı tembihlemiş. Pedofilinin türlü sapkınlığın kol gezdiği bir dönemde el kadar yavruları affınıza sığınıyorum fahişe gibi giydirmenin kabul edilebilir bir yanı yoktur.’’ diyerek, isyan etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada Merve Çakır Gök adındaki bir kadın, 19 Mayıs gösterileri için çocuklara önerilen kıyafetlere tepki gösterdi. 9 yaşındaki kızının da 19 Mayıs gösterileri için halk oyunları ekibinde yer aldığını ifade eden Gök, çocuklara atlet ve külotlu çorap giyilmemesi yönünde talimatlar verildiğini iddia etti.

‘’MODERNİTE DAHA ÇOK BİLGİYLE DONANMAKTIR, SOYUNMAK DEĞİL, ÖĞRENECEKSİNİZ’’

‘’Pedofilinin, türlü sapkınlığın kol gezdiği bir dönemde el kadar yavruları, affınıza sığınıyorum, fahişe gibi giydirmenin kabul edilebilir bir yanı yoktur’’ diyen Gök, ‘’Ben yarın gidip çocuğumun bir aylık emeğini ve ödediğim ücreti çöpe atıp kızıma rapor alacağım ve çocuğumu o törene göndermek yerine bayram günü gidip Kurtuluş Savaşı müzesini gezdireceğim. Modernite daha çok bilgiyle donanmaktır soyunmak değil, öğreneceksiniz!’’ ifadelerini kullandı.

Trendyol’da pedofili skandalı! Bebek istismarına tepki

İşte sosyal medyada gündem olan Merve Çakır Gök’ün o paylaşımı;

‘’9 yaşındaki kızımın öğrencisi olduğu devlet okulunda 19 Mayıs programı için bir halk oyunları ekibi kurulması önerildi, biz de kabul ettik. Çocuklara bugün halk oyunları kostümü diye getirdikleri şey bir karış etek – göbeği açık bir bluz, kadın çocuklara içinize atlet ve külotlu çorap giymeyeceksiniz diye de sıkı sıkı tembihlemiş. Perşembe günü havanın Ankara’da yağışlı 9-17 derece olmasını bir yana bırakıyorum. Pedofilinin türlü sapkınlığın kol gezdiği bir dönemde el kadar yavruları affınıza sığınıyorum fahişe gibi giydirmenin kabul edilebilir bir yanı yoktur.

Hep söyledim söyleyeceğim, bu ülkenin iki kutup arasında kamplaşmasının tek sebebi iki kutubun birbirinden mental olarak zerrece farkı haiz olmayan yobazlığındandır. Bir taraf açmanın bir taraf kapatmanın derdinde. Kimse objektif bir perspektifle bakmayı denemiyor. Ben yarın gidip çocuğumun bir aylık emeğini ve ödediğim ücreti çöpe atıp kızıma rapor alacağım ve çocuğumu o törene göndermek yerine bayram günü gidip Kurtuluş Savaşı müzesini gezdireceğim. Modernite daha çok bilgiyle donanmaktır soyunmak değil, öğreneceksiniz!’’

2 72

Ankara’daki okulda pedofili skandalı! Anne Merve Çakır Gök isyan etti: ’19 Mayıs programı için fahişe gibi…’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.