Zafer Algöz’den Feyyaz Yiğit’e kavga çıkaracak sözler: ‘Su muhallebisi’

Türkiye'nin son günlerde en çok konuşulan projelerinden bir olan Erşan Kuneri, sosyal medyanın da gündeminde. Oyuncu Zafer Algöz, Twitter'dan projeyi "Gibi" dizisine benzeten bir izleyiciye verdiği yanıtla dikkat çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin son günlerde en çok konuşulan projelerinden bir olan Erşan Kuneri sosyal medyanın da gündemine oturdu. 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri, geçtiğimiz hafta yayına girmişti. Diziyi çok beğenenler olduğu kadar eleştirenler ve Cem Yılmaz’ın eski yapımlardan uzak bulanlar da oldu.

Twitter’da bir kullanıcı Erşan Kuneri’yi çok beğendiğini belirterek, “Gibi” dizisine benzettiğini söyledi.

Yapımda rol alan Zafer Algöz de bu izleyiciye “Gibinin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek,4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” yanıtını verdi.

Başka bir kullanıcı da bu yanıtın altına “Zafer Abi bu işin uzmanı sensin ama seyirci olarak söylüyorum Gibi başka bir şey. Keşke sen ve Cem Abi Gibi’de bir bölüm de olsa oynasanız. Off ne güzel olurdu Feyyaz Yiğit komedisinde sizi görmek.” yazdı.

Çağlar Çorumlu’nun Nazlı Altın Oran rolü Erşan Kuneri’nin önüne geçti

Zafer Algöz de bu kullanıcıya “Feyyaz Yiğit komedisi mi” yanıtını verdi.

Başka bir Twitter kullanıcısı bu sözler üzerine “Sevgili Zafer Abi, kıyaslamak yerine ayrı kulvarlarda görmek daha doğru olurmuydu acaba. Bir de Gibi ekibinin de duayen bir abisi olarak daha yapıcı bir yorumun hoş olurdu diye düşünmeden edemedim. Seviliyorsun abicim, saygılar” yorumunda bulundu.

Zafer Algöz bu yanıta “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa tabii ki herkesin zevki birinci mevki” sözleriyle cevap verdi.

1 77 2 71

Zafer Algöz, henüz Otovınn ile tanışmamış: ‘İstanbul’da park edecek yer bulamıyorum’

Zafer Algöz’den Feyyaz Yiğit’e kavga çıkaracak sözler: ‘Su muhallebisi’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.