Van’da vahşet! Köpek sürüsü Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrencisine saldırdı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) yerleşkesinde minibüs bekleyen kız öğrenciye 7 köpek saldırdı. Köpeklerin üzerine atladığı genç kızın sağlık durumu ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

featured
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ (VAN YYÜ) YERLEŞKESİNDE MİNİBÜS BEKLEYEN KIZ ÖĞRENCİ, 7 KÖPEĞİN SALDIRISINA UĞRADI. (YILMAZ SÖNMEZ/VAN-İHA) Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) yerleşkesinde minibüs bekleyen kız öğrenci, 7 köpeğin saldırısına uğradı.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van YYÜ yerleşkesi güvenlik kamerasına yansıyan ve ne zaman yaşandığı henüz bilinmeyen olayda, genç kız başıboş köpeklerin saldırısına uğruyor. Üniversitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan görüntülerde köpeklerin genç kızın etrafını sardığı görülüyor.

Köpeklerden dolayı korkuya kapılan genç kız, elindekilerle kendisini savunduğu görülüyor.

Aw591369 01

Genç kız, kendisine yaklaşan köpeği savuşturmak isterken diğer köpeklerin de saldırısına maruz kalıyor. Korku dolu anlarda genç kız çareyi koşmakta bulsa da köpeklerin saldırısından kurtulamıyor. Kendisini korumaya çalışarak kaçan genç kız, güvenlik kamerası alanından çıkıyor.

Aw591369 02

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılan olayın ne zaman yaşandığı ve saldırıya uğrayan kız öğrencinin sağlık durumu konusu henüz bilinmiyor.

Aw591369 03 Scaled Aw591369 04 Scaled Aw591369 05 Scaled

Van’da vahşet! Köpek sürüsü Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrencisine saldırdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.