Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, termik santrale yaklaşan alevlerin içine hortumla daldı!

featured

Milas’ta ormanlık alandaki yangın tehdit edici boyutlara ulaşırken Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, dün gece yaptığı açıklamada, “Burada kritik bir noktadayız. Yangın kırsaldan çıkıp, sitelere doğru ilerliyor. Yarın özellikle hava desteği tam anlamda sağlanarak, bu feci yangının beli kırılmalı. Çünkü bu hız alınamazsa üzülerek söylüyorum ki istikamet Termik santral!” ifadelerini kullanmıştı.

Tokat, bugün yaptığı yeni açıklamada ise “Durum çok ciddi. Termik santralin dibine geldi alevler. Varsa imkan derhal gece görüşü olan uçak ya da helikopter bölgeye yönlendirilsin…” diye konuştu.

Akşam saatlerinde tehlike büyüdü

Twitter hesabından yeni bir paylaşım yapan Başkan Tokat, yangının videosunu paylaşarak, “Durum çok ciddi. Termik santralin dibine geldi alevler. Varsa imkan derhal gece görüşü olan uçak ya da helikopter bölgeye yönlendirilsin…” ifadelerini kullandı.

İbrahim Çelikkol da orada

Türkiye, Akdeniz ve Ege bölgelerinde etkili olmayı sürdüren orman yangınlarıyla mücadele devam ederken, Ören’deki termik santrale doğru ilerleyen yangına müdahale edenler arasında İbrahim Çelikkol da bulunuyor. Hortumu sırtına alan 39 yaşındaki ünlü oyuncunun boyunu aşan alevlerle mücadele ettiği o anlar objektiflere yansıdı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir