Türk Führer akıllanmıyor! Ümit Özdağ bu defa Suriyeli kuyumcuyu hedef gösterdi

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Suriye uyruklu Türkiye vatandaşı bir kişinin kuyumcu dükkanına girip kimlik ve ruhsat sordu. Çektiği görüntüleri "Bunlardan 900 bin tane daha var" diyerek paylaştı. Özdağ'ın ırkçı paylaşımına tepki yağıyor...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’deki yabancıları hedef gösteren ve ırkçı söylemleriyle adı Türk Führeri’ne çıkan Ümit Özdağ, provokasyonlarına hız kesmeden devam ediyor. Irkçı Ümit Özdağ, geçtiğimiz yıl sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kırşehir’de market işleten Afgan bir genci hedef göstermişti.

KUYUMCUYU BASTI

Ümit Özdağ, İzmir’de Suriye uyruklu Türkiye vatandaşı bir kişinin işlettiği kuyumcuya girerek kimlik ve dükkanının ruhsatını sordu. Kuyumcuya “Vatanına dönmeyi ister misin?” diye soran Özdağ, “Yok ben buradayım. Burada iş var” yanıtını aldı.

Konuştuğu kişiye “Çok sevindim seni tanıdığıma” diyen Özdağ görüntüleri sosyal medya hesabından “7 sene önce Türkiye’ye gelmiş. Türkçesi çok az. Vatandaşlık almış. Üstüne silah ruhsatı. Şanlıurfa’dan aldığı kuyumculuk kimlik kartı ile İzmir’de kuyumcu dükkanı açmış. Bunlardan 900 bin tane daha var. Türkiye, tehlikenin farkında değil misin?” ifadeleriyle paylaştı.

Türk Führer akıllanmıyor! Ümit Özdağ bu defa Suriyeli kuyumcuyu hedef gösterdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.