Gitgide seyir zevkini yükselten Üç Kız Kardeş’ten aşk dolu fragman

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen dizi heyecan dolu final yaptı. Üç Kız Kardeş 24. bölüm fragmanı ile dizi gitgide seyir zevkini yükseltiyor. İşte yeni fragman...

featured

Üç Kız Kardeş’te Somer ve Mine’nin yalanları arasında boğulan Türkan bebeği için karar veriyor. Her Salı günü ekranlara gelen yapım yeni sezonda izleyicisi ile buluşuyor. Kanal D dizi izle ekranı ile araştırılan yapımda heyecan giderek tırmanıyor. Türkan zor bir kararın eşiğindeyken Mine’nin durumu işleri zorlaştırdı.

Üç Kız Kardeş yayınlanan 24. bölüm fragmanı ile izleyiciyi heyecanda bıraktı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Türkan, Somer ve Mine’yle birlikte içine düştüğü yalan girdabından çıkmanın yolunu yüzleşmekte bulur. Fakat Mine dürüst davranmak yerine Somer’i yeniden elde edebilmek için üçü bir aradayken yalan söyler ve Somer’le ilişkisinin hala devam ettiğini ima eder.

Nesrin, biricik kızı Türkan’ı Somer’le gönderdiği için kaygı ve merak içindedir. Nesrin, duygularını Nezahat’la paylaşırken Türkan ve Somer’in yaşadığı çalkantıları Sadık’tan gizlerler. Nesrin’e emanet edilen Kiraz bebeği almak için Türkan gelir.

Mine’nin Somer’e olan aşkı sebebiyle gözünü karartıp kendisini balkondan atması Somer’in başına büyük bela açar. Somer ve Türkan, Mine’nin hayatına kastetmekten töhmet altında kalırken hastanede sahipsiz kalan Mine’ye Rüçhan, Mine’nin bebeği Kiraz’a da Türkan sahip çıkar. Türkan, yaşadığı sarsıntıların sonunda evliliği ve karnındaki bebeğiyle ilgili kesin bir karar verir.

Fatih, Derya ve Dönüş’ün arasında hangisinin kızı olduğunu anlamaya çalışır. Korman Zeytincilikte işe başlayan Dönüş’ü Serdar ve Derya ziyarete gider. Bu ziyarette gençler Mustafa’yla tanışır.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir