Twitter’da devrim! Anketlere sadece onaylı hesaplar oy verebilecek

Twitter CEO'su Elon Musk, platformda yine değişiklik yapıldığını açıkladı. 15 Nisan'dan itibaren yapılacak güncelleme sonrasında Twitter anketlerinde flaş bir değişiklik geliyor. Twitter anketlerine artık herkes oy veremeyecek.

featured

Twitter CEO’su Elon Musk, platformda yine değişiklik yapıldığını açıkladı. 15 Nisan’dan itibaren yapılacak güncelleme sonrasında Twitter anketlerinde flaş bir değişiklik geliyor. Twitter anketlerine artık herkes oy veremeyecek.

Benzer Haberler
türkiyede twitter mavi tik fiyatı
Twitter Blue Türkiye’de erişime açıldı
instagramda-mavi-tik-alma-yontemleri
Twitter’dan sonra Instagram da mavi tik ücreti mi alacak?
elon musk-twitter blue
Twitter Blue aboneliğine yeniden zam mı gelecek?

Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre Twitter’da açılan anketlere sadece onaylı hesaplar ve Twitter Blue aboneleri oy verebilecek. Musk’ın bu hamlesi Twitter Blue’nin yaygınlaşmasını sağlayabilir.

TWİTTER BLUE ÜCRETİ NE KADAR?

Twitter Blue, ABD başta olmak üzere pek çok ülkede kullanılıyordu. Mavi tik başta olmak üzere daha az reklam, daha uzun video gibi özellikler sunan abonelik sistemi geçen ay Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Twitter Blue’nun abonelik fiyatları ise dikkati çekti.

Twitter, bu abonelik sistemini ABD’de web için 8 dolara (151 TL), iOS ve Android içinse 11 dolara satılıyordu (208 TL). Türkiye’deki Twitter Blue fiyatlarına bakıldığında ise yerel fiyatlandırmanın olmadığı belirtiliyor.

TWİTTER BLUE TÜRKİYE FİYATLARI

Web: Aylık Fiyat 150 TL, Yıllık İndirimli Fiyat 1.569 TL (Aylık 130,83 TL)
iOS: Aylık Fiyat 209 TL Yıllık İndirimli Fiyat 2.199 TL (Aylık 183,25 TL)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir