Twitch’in seksi yayıncısı Ecesu Özevin OnlyFans hesabı açtı!

featured

Suecuk lakaplı Twitch yayıncısı Ecesu Özevin, yayın yaptığı platformdan ayrılarak cinsel içerikli fotoğraf video paylaşım platformu OnlyFans’e geçeceğini duyurdu.

Özevin, Twitter hesabından şu açıklamayı paylaştı:

https://twitter.com/sueozevin/status/1421435633894141953?s=20

Ecesu Özevin, OnlyFans hesabının çekimlerini gerçekleştirdiği stüdyodan fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

https://twitter.com/sueozevin/status/1421889319237783556?s=20

Twitch yayıncısından destek

Abonelikle içeriklerin görüntülendiği platformda içerik üreteceğini duyurmasının ardından pek çok kötü yorumla karşı karşıya kalan Ecesu Özevin’e yayıncı Şükrü Şentürk’ten destek geldi.

Utheneras adıyla Twitch’te yayın yapan eski profesyonel espor oyuncusu Şükrü Şentürk, Twitch’te canlı yayınlar yapan Suecuk lakaplı Ecesu Özevin’in, yakın zamanda OnlyFans platformu üzerinden içerik üreticiliği yapacağını duyurmasının ardından yapılan kötü yorumlara karşılık konu ile alakalı düşüncelerini paylaştı.

“Hot tube yayınlarını izleyenlerin yarısı Türk”

Twitch platformunda Utheneras ismiyle tanınan Şükrü Şentürk, Twitch’te jakuzilerde bikinili yapılan canlı yayınları izleyen kişilerin yarısının Türk olduğunu iddia etti. Utheneras kişisel Twitter hesabı üzerinden, Özevin’in 1 Ağustos Pazar günü paylaştığı fotoğrafı alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

“Bence Türkler olarak bu konularda çok iki yüzlüsünüz. Tüm OnlyFans’ı olanlara hakimsiniz, Twitch’te Hot Tube streamerları izleyenlerin yarısı Türk ama bir Türk buna benzer bir şey yapınca hemen linç hakaret kısmı başlıyor. Ki bu duruma laf edenlerin sağda solda link soracağına eminim.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir