Trafikte tartıştığı sürücüye künde atan güreşçi dehşeti yaşattı

Aydın'da trafikte bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma yaşandı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda güreşçi olduğunu bilmediği kişiye yumruk atan şahıs, künde hareketi ile yere çarpıldıktan sonra baygınlık geçirdi. Hastaneye kaldırılan şahsın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, güreşçi ise olayın ardından gözaltına alındı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuşadası ilçesinde otomobili ile seyir halinde ilerleyen Ünal Y., henüz sebebi belli olmayan bir sebepten dolayı M.M., ile tartışmaya başladı. Vatandaşların araya girmesi de fayda etmedi. Ünal Y., motosiklet sürücüsü M.M.’ye bir anda yumrukla saldırmaya başladı.

TARTIŞTIĞI KİŞİYE KÜNDE ATTI

Fakat karşısındakinin güreşçi olduğunu fark etmeyen Ünal Y., güreşçi M.M., tarafından bel künde hareketi ile yere çarpıldı. Baygınlık geçiren Ünal Y., olay yerine çağrılan ambulansla önce Kuşadası Devlet Hastanesi’ne daha sonra Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Olay sonrası gözaltına alınan M.M.’nin adliyeye sevk edildiği öğrenilirken otomobil sürücüsü Ünal Y.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Trafikte tartıştığı sürücüye künde atan güreşçi dehşeti yaşattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.