Survivor 2023’te elenen ilk isim Ümit Erdim oldu

Survivor 2023'te geçtiğimiz gün, ilk eleme heyecanı yaşandı. Pazar günü yayın serüvenine başlayan Survivor 2023'te bir yarışmacı adaya veda etti. Ünlüler takımından bir yarışmacı eksildi. Birçok kişi internette konuya ilişkin araştırma yapıyor. Peki Survivor 2023'te ilk kim elendi? İşte detaylar...

featured

Bir hafta önce yayın hayatına başlayan Survivor 2023, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında Berdan Mardini, Ümit Erdim, Kürşat Juan ve Seçkin Piriler olmuştu. Salı günü yapılan konseyde yarışmacılar için oylama başlatıldı.

İLK ELENEN İSİM ÜMİT ERDİM OLDU

Yapılan oylama sonunda Ümit Erdim diğer üç adaydan daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim oldu. Ümit Erdim Survivor 2023’ün ilk elenen ismi oldu.

survivor ümit erdim instagram

‘TAKIMIMA İNANIYORUM’

Elendiği için büyük bir şaşkınlık yaşayan Erdim, ‘Gidiyorum, takımıma inanıyorum. Mücadeleye devam edecekler. Survivor 2023‘ün şampiyonu kırmızı takımdan çıkacak. Teşekkür ederim’ dedi.

‘ERKEN BİR VEDA OLDU’

Acun Ilıcalı ise ‘Gerçekten erken bir veda oldu. Benim beklentim daha uzun süre birlikte olmaktan yanaydı. Seyircilerimizin verdiği bir karar bu. Bize sana teşekkür etmek düşüyor. Çok güzel bir kariyerin ve umarım daha güzel halkalar eklersin.’ dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir