Survivor Nisa Bölükbaşı’ndan Adem Kılıçcı’ya oyun sonu şok sözler: ‘Çok iğrenç bir insansın’

Survivor 2022 All Star yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı ile Adem Kılıçcı arasında dün akşam yaşanan olay programa adeta damga vurdu. Survivor'da yarı finali garantilemek için 2. etapta mücadele eden Nisa, Adem ve Batuhan arasında müthiş bir karşılaşma yaşandı. Oyun alanında önce Adem'le tartışan ve kaybettikten sonra Çekçe dilinde sert sözler söyleyen Nisa olay yarattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor’da dün akşam nefes kesen bir yarı final mücadelesi yaşandı. Survivor’da İstanbul öncesi son kez karşı karşıya gelen yarışmacılar, yarı final koltuğunu garantilemek için mücadele etti. SMS’e çıkacak ilk isim 1. yarı final oyunu sonrasında Ayşe olurken, 2. yarı final oyununda ise şoke eden anlar yaşandı. Adem ve Nisa Bölükbaşı arasında oyun sonu yaşanan tartışma adeta damga vurdu.

Ekran Goruntusu 2022 06 29 182725

OYUN SONU YERE YIĞILDI

Survivor 2022 All Star’da dün akşam oynanan 2. yarı final mücadelesinde yarı final koltuğunu garantileyen ilk isim Batuhan Karacakaya oldu. Daha sonrasında yarı final koltuğunu kapmak için mücadele eden Nisa ve Adem arasında şok bir tartışma yaşandı.

Ekran Goruntusu 2022 06 29 182734

Tartışmanın ardından tekrardan mücadeleye başlayan Nisa ve Adem son ana kadar mücadele etti. 5 olanın kazanacağı oyunda Nisa ve Adem’in skoru 4’tü. Kazanan yarışmacının yarı final koltuğuna oturacağı son oyunda, Nisa oyunu kıl payı kaybedince adeta yere yığıldı.

Ekran Goruntusu 2022 06 29 182743

“ÇOK İĞRENÇ BİR İNSANSIN”

Oyun sonu Adem’in kazanmasının ardından yere yatan Nisa, Çekçe dilinde söylediği sözlerle izleyenleri hayrete düşürdü. Nisa kaybettiği oyun sonrası Adem’e, “O bunu hak etmiyor. Çok iğrenç bir insansın” sözleriyle dikkat çekti.

 

Ekran Goruntusu 2022 06 29 182753

KENDİSİNİ KALDIRMAK İSTEYEN ADEM’E TEPKİ GÖSTERDİ

Oyun sonrası yere serilen ve hüngür hüngür ağlayan Nisa’ya yardım etmek için yanına giden Adem, gördüğü tepki karşısında şoke oldu.

Nisa’nın Çekçe kullandığı sözleri anlamayan fakat yanına gidip yardım etmek isteyen Adem’e Nisa tepki gösterdi. Adem’in, “Nisa kalk istersen” sözleri sonrasında karşılık veren Nisa, “Yok sağ ol senin olmana gerek yok” diyerek dikkat çekti.

Ekran Goruntusu 2022 06 29 182802

Survivor Nisa Bölükbaşı’ndan Adem Kılıçcı’ya oyun sonu şok sözler: ‘Çok iğrenç bir insansın’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.