Sosyal medyayı sallayan video: ‘Zelenskiy sarhoş mu?’

Zelenskiy'nin makam odasında konuştuğu anlarda 'sarhoş olduğu' ileri sürüldü. Nitekim görüntülerde Zelenskiy'nin uykulu hâli dikkat çekerken, sosyal medyada "Askerler savaşırken makamında alkol alıyor" yorumu yapıldı.

featured

Savaş, neredeyse 2 aydır devam ederken, artık tüm dünya Ukrayna lideri Volodimir Zelenskiy‘nin yaptığı video kayıtlarına aşina oldu. Zelenskiy, sık sık çektiği video kayıtlarında halkına sesleniyor.

ALKOLÜ FAZLA MI KAÇIRDI?

Öte yandan sosyal medyada dolaşan bir Zelenskiy videosu ise gündeme bomba gibi düştü. Makam odasında konuşan Zelenskiy’nin alkolü fazla kaçırdığı ve uyuşturucu etkisinde olduğu iddia edildi.

https://twitter.com/RosaLuxembourg6/status/1515796217191616518?s=20&t=tW39bDyo40Vbqe6c_eO34Q

YÜZÜ FARKLI ŞEKİLLERE BÜRÜNDÜ

Sıklıkla kameralar önünde bulunan Zelenskiy’nin sosyal medyada dolaşan videosunda yüzünün farklı şekiller aldığı görüldü.

“BİZ KAZANACAĞIZ”

Zelenskiy videoda, “52. günden iyi akşamlar. Ne diyebilirim ki? Biz güçlüyüz, çalışıyoruz! Seviyoruz, müteşekkiriz ve biz kazanacağız” sözlerine yer verdi.

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

Video yayınlandıktan kısa süre sonra silindi, ancak sosyal medyada dolaşmaya devam etti. Zelenskiy’nin odasındaki diğer nesneleri de gösterdiği videoyu gören sosyal medya kullanıcıları “Sarhoş ve uyuşturucu bağımlısı Zelenskiy! Ne kahraman ama!” yorumunda bulundu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir