Sosyal medya bu iddiayı konuşuyor! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin yerine Serenay Sarıkaya mı gelecek?

featured
service

Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisinde yen gelişmeler yaşanmaya başladı. Dizide bir anda ortadan kaybolan Melis Sezen’in senaryo gereği kadrodan ayrılacağı konuşulurken seyircileri ters köşe yapacak yeni bir iddia ortaya atıldı.

Cansu Dere gidiyor, Serenay Sarıkaya geliyor

Uçan Karga isimli bir sosyal medya hesabının iddiasına göre Cansu Dere, 3 bölüm sonra Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor. Veda eden Cansu Dere’nin yerine ise Serenay Sarıkaya geleceği ve başrolde yer alacağı söylendi. Cansu Dere’nin bu vedası ise sosyal medya kullanıcıları tarafından “1 Nisan şakası” olarak yorumlandı.

ucankarga

Medyapım patronu Fatih Aksoy iddialara sinirlendi

Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi olan Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy “Böyle bir şey olabilir mi? Cansu Dere’siz Sadakatsiz olabilir mi? Serenay Sarıkaya geliyormuş, akıl var fikir var. Serenay’ı çok severin ancak zaten dizisi var.” şeklinde konuştu. Aksoy ayrıca Sadakatsiz hakkında bir müjde de verdi: “Sadakatsiz 2. sezonu da yayınlanacak. Final yapmayacak ancak orijinal formatın dışına çıkma izni aldık. Hikayeye yeni katılacak kişilerle yolumuza devam edeceğiz.”

Sosyal medya bu iddiayı konuşuyor! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin yerine Serenay Sarıkaya mı gelecek?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir