Bir Küçük Gün Işığı’nın yıldızı Seray Kaya Cannes Film Festivali’nde herkesi büyüledi

Türk dizileri, filmleri, yapımları, TV gösterileri, eğlence içerikleri, Fransa’nın Cannes şehrinde MIPCOM Fuarı’na katılan alıcıların beğenisine sunuldu. Programa katılan Seray Kaya güzelliği ile herkesi büyüledi.

featured

Türk dizileri, renkli Türk yapımları ve eğlence içerikleri, Fransa’nın Cannes kentinde açılan MIPCOM fuarında alıcılara sunuldu. Cannes’e katılan ünlü isimlerden Seray Kaya geceye damga vurdu. Güzel oyuncu, Berk Oktay ile beraber geldiği programda herkesi büyüledi.

Bir Küçük Gün Işığı’nın yıldızı Seray Kaya sosyal medya hesabı Instahram’dan yaptığı paylaşımla hayranlarının beğenisini kazandı.

Başarılı oyuncunun fotoğrafına kısa sürede beğeni ve yorum yapıldı. İşte o pozlar;

SERAY KAYA KİMDİR?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seray Kaya, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

İlk kez 2012 yılında Atv’de yayınlanan Huzur Sokağı adlı dizide “Rezzan” karakterine hayat verdi. 2014 ile 2015 yılları arasında FOX’da yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde “Miray” karakterini canladırdı.

2016 yılında Show TV’de yayınlanan Gülümse Yeter dizisinde “Gül” rolünü üslendi. 2017 ve 2020 yılları arasında FOX’da yayınlanan Kadın dizisinde “Şirin Sarıkadı” karakterini canlandırarak ile asıl çıkışını yakaladı.

Yapım yılı 2019 olan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde “Maria” karakteriyle ilk beyaz perde deneyimini yaşadı. Son olarak, 2020’den 2021’e kadar Atv’de Kuruluş Osman dizisinde “Lena Hatun” karakterini canlandırdı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir