Selami Şahin’den taciz açıklaması: “Sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlandı”

Kadınların elini tutup ofisine çağırdığı iddia edilen sanatçı Selami Şahin'den açıklama geldi. Açıklamada, hayranlarıyla diyaloğunun yanlış servis edildiği söylendi.

featured

Ünlü besteci ve şarkıcı Selami Şahin‘in yoldan çevirdiği kadınları elinden tutarak ofise davet ettiği iddia edilen görüntüler magazin gündemine oturdu. Hakkında çıkan haberlere yönelik Şahin’in şirketinden yapılan basın açıklamasında iddia kesin bir dille yalanlanırken, “Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edildi. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir” ifadelerine yer verildi.

“SEVENLERİYLE SAMİMİ OLMAYI TERCİH EDİYOR”

Yoldan çevirdiği kadınlarla konuşup ellerini tutarak ofisine davet ettiği ileri sürülen Şahin’in Şahin’in şirketinden yapılan açıklamada şu sözler kullanıldı: “Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberler ile ilgili derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Selami Şahin, bu ülke müziğinin en önemli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca şarkılarını halkın ortak duygu ve düşüncelerine göre bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiştir.”

“YANLIŞ YORUMLANDI”

“Söylenenlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilen açıklamada, “Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama zorunluluğu doğmuştur. Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.” denildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir