Seks filmi çekildiği esnada fotoğrafını paylaşan Turabi’den +18 film açıklaması

Survivor'da 2 kez şampiyon olan ve yurt dışında katıldığı yarışmalarda da başarılar elde eden Turabi Çamkıran, son paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu. Yarı çıplak kadınlarla verdiği pozu gelen tepkiler üzerine kaldıran Turabi'nin, "Daha +18 paylaşımlarla geri döneceğiz" sözleri dikkat çekti.

featured
service

Survivor şampiyonu Turbo Turabi kariyer rotasını yurt dışına çevirmişti. yurt dışında katıldığı yarışmalarda da başarılar elde eden Turabi uluslararası bir ün kazandı. Sosyal medyada takipçi sayısını hızla artıran Turabi, son dönemde müstehcen paylaşımlarıyla ön plana çıkıyordu.

Survivor Turbo Turabi porno film yıldızı oldu

VERDİĞİ POZ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Dün 1.9 milyon takipçili Instagram hesabından yarı çıplak bir kadınla yatakta verdiği pozu paylaşınca ortalık karıştı. Kendisini savunanların yanı sıra eleştiriye maruz kalan Turabi, o tarz paylaşımlarını kaldırdı.

FiT Lw5X0AAZJGf

 

“+18 İLE GERİ DÖNECEĞİZ”

Turabi daha sonra bir post paylaşıp şu notu düştü; Takipçilerimden gelen tepkilerden dolayı açık seçik olan paylaşımlarımı kaldırıyorum. Takipçilerim; “Abi bu nasıl fotoğraflar? Lütfen böyle fotoğraflar paylaşma artık! Biz videolarını görmek istiyoruz! Link istiyoruz!” dedikleri için eski paylaşımları kaldırıp, yeni programımız “BiBitmedinizBe” ile daha açık seçik, daha +18 ile geri döneceğiz. Çok yakında!”

Turabi Çamkıran’ın paylaştığı +18 video şoke etti

Seks filmi çekildiği esnada fotoğrafını paylaşan Turabi’den +18 film açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir