Sadakatsiz bu akşam neden yok? Sadakatsiz sezon finali mi yaptı?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sadakatsiz dizisi en son 14 Nisan Çarşamba günü izleyicilerle buluşmuştu. Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümü yayın akışında bulamayan dizinin hayranları durumu merak etti. Kanal D yayın akışının ardından gözler Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm tarihine çevrildi. Sadakatsiz dizininin yeni bölümleri için yapım şirketinden açıklama geldi. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm neden yok?

Sadakatsiz yeni bölüm neden yok?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, sette peş peşe görülen koronavirüs vakaları nedeniyle çekimlere zorunlu ara verdi. Dizinin bu nedenle yeni bölümü ekrana gelmeyecek.

Kanal D ekranlarından her hafta izleyici ile buluşan Sadakatsiz’in setinde geçtiğimiz hafta peş peşe koronavirüs krizi patlak verdi. Dizinin oyuncularından Burak Sergen, Melis Sezen ve Alp Akar’ın testleri pozitif çıkınca çekimlere zorunlu ara verildi.

Yapım şirketinden açıklama

Çekimleri durdurulan dizi için açıklama yapan Medyapım, bu hafta yeni bölümün ekrana gelemeyeceğini söyledi. Açıklamanın tamamı ise şöyle: “Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz. Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in ise hastanede tedavisi devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümümüzde görüşmek üzere.”

Ssiz

Sadakatsiz bu akşam neden yok? Sadakatsiz sezon finali mi yaptı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.