Reklamın iyisi kötüsü olmaz! Chelsea için teklifler verildi, Muhsin Bayrak listede yok

Chelsea’yi satın almak için ilk teklifler verildi ancak aralarında günlerdir kulübe talip olduğunu söyleyen iş insanı Muhsin Bayrak‘ın olmadığı görüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiliz futbol kulübü Chelsea’yi satın almak için teklifler verildi. Ancak teklifler arasında günlerdir kulübe talip olduğunu söyleyen işadamı Muhsin Bayrak olmadığı ortaya çıktı.

Kulüp için üç teklif kaydedildi. Bunlar, Amerikan beyzbol takımı Chicago Cubs’ın sahibi Ricketts ailesi, siyasetçi ve eski madalyalı olimpiyat oyunları sporcusu Lord Coe’nin olduğu bir konsorsiyum ve emlak yatırımcısı Nick Candy’nin liderliğinde başka bir gruptan geldi. Candy tekliflerinin 2 milyar sterlinin üstünde olduğunu söyledi.

‘TESLİM GÜNÜNE YETİŞEMEDİK’

Bayrak ise teklif vermediğini açıkladı. Konuya ilişkin Reuters’a konuşan Bayrak, teklif verilmesi için tanınan son teslim gününe yetişemediklerini, bunun açık artırma prosedürüyle ilgili bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ve bundan çok üzgün olduğunu belirtti.

İstanbul merkezli inşaat, gayrimenkul ve kripto para alanlarında yatırımı bulunan AB Grup Holding’in yönetim kurulu başkanı olan Bayrak, önceki gün yine satın almak için teklifi vereceğini belirtmiş, AB Grup’un 1 milyar sterlini nakit ödeyebileceğini ve daha fazla para gerekmesi durumunda kolayca bankalardan kredi alabileceğini söylemişti.

Türk iş insanı Muhsin Bayrak, Chelsea’ye talip oldu: “Abramovic’e teklif verdik”

 

Reklamın iyisi kötüsü olmaz! Chelsea için teklifler verildi, Muhsin Bayrak listede yok

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.