Rambo Okan öldürüldü mü? Rambo Okan yaşıyor mu? 'Trabzon'da öldürüldü' iddiası...

Önceki gün Trabzon'a gideceğini sosyal medyadan paylaşan Fenerbahçeli tribün lideri Rambo Okan'ın çıkan arbede sonucu yaşamını yitirdiği iddia edildi.

featured

Yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Fenerbahçeli tribün lideri Rambo Okan‘ın Trabzon’da çıkan arbede sonucu öldürüldüğü öne sürüldü. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yok.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan Trabzonspor bayrağını üç kez kesmeyi deneyen ve 3. de başarıya ulaşan Rambo Okan, Trabzon şehrine Fenerbahçe bayrağını asacağını söylemişti. Fanatik Fenerbahçe taraftarı Okan Güler, Trabzon’a gitmek üzere yola çıkmıştı.

NE OLMUŞTU?

‘Rambo Okan’ Trabzonspor’un şampiyonluğu nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde asılan bayrağın iplerini üçüncü denemesinde kesmeyi başarmıştı. Daha önce de köprüye gelip bayrağın iplerini kesmeye çalışan Okan, iki kez başarısız olmuş ve polis tarafından gözaltına alınmıştı.

İNTİHAR GİRİŞİMİ

İkinci denemede, elinde bıçakla Trabzonspor bayrağının bir kısmını kesen Okan, ardından intihar girişiminde bulunmuştu. Polis ekiplerinin yoğun çabası sonrası ikna edilen Rambo Okan gerekli işlemlerin yapılması için karakola götürülmüştü.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir