Eve giderken yüklü miktarda para bulan Ramazan Şen, şaka sandı ama gerçeği anlayınca karakola koştu

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde yaşayan Ramazan Şen, gece evine gittiği esnada bir arabanın kenarında 30 bin 15 lira para buldu. İlk başta kendisine kamera şakası yapıldığını zanneden Şen, paranın gerçekten kaybolduğunu anlayınca hemen karakolun yolunu tuttu.

featured

Ramazan Şen (32), evine giderken 30 bin 15 lira para para buldu. Şen, bulduğu paranın kamera şakası olmadığını anlayınca durumu polise bildirdi. Yapılan araştırmalar neticesinde paranın sahibine ulaşan polis, 30 bin 15 lirayı teslim edildi. Şen, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, gece saatlerinde yürüyüş yaparken aracın yanında yüklü bir miktarda para olduğunu gördüğünü söyledi.

ÖNCE KAMERA ŞAKASI SANDI AMA GERÇEK ÖYLE DEĞİLDİ

Parayı ilk bulduğunda kamera şakası düşündüğünü ifade eden Şen, “İlk önce kamera şakası olduğunu düşündüm. Öyle bir şey değildi. Gecenin ilk saatiydi karanlık bir sokaktı. Parayı aldık kendi sitemizin güvenlik kulübesine gittik orada saydık. Sonra polisi aradık, polis arkadaşlar geldi. Daha sonra bu aracın sahibine ait olduğunu düşünerek aracın sahibine ulaştık. Kendisi de buranın önemli esnaflarındanmış. Muhasebe müdürünü aradı paranın miktarını doğru bir şekilde söyleyince. Emniyete gittik tutanak karşılığında parayı kendisine teslim ettik. 30 bin 15 liraydı. Muhasebe müdürü de tam 30 bin 15 lira deyince aklımızda da bir şüphe kalmadı” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir