Porno yıldızı Aynur Aydın’dan aldatma çıkışı: ‘Herkes pembe gözlüklerini çıkarsın’

Paylaşımları ve yaptığı çıkışlarla gündem olmayı başaran Aynur Aydın, "Her insanın aldattığına ve aldatıldığına inanıyorum" sözleriyle dikkat çekmişti. Güzel şarkıcı sözlerinin bir kez daha altını çizdi.

featured

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, önceki gün İstinye Park’ta objektiflere yansıdı. Aydın, aldatma açıklamasıyla dikkat çekti. Tarzıyla dikkat çeken Aynur Aydın, kısa bir alışveriş turu sonrası bir mekanda yorgunluk kahvesi içti. Son teklisi “Siyah” ile gündemde olan Aynur Aydın, klibiyle de tartışma yaratmıştı. Güzel şarkıcı gündem olduğu konularla ilgili konuştu.

Klibi çok fazla erotik bulunan Aynur Aydın’dan açıklama: ‘Müstehcen bir klip…’

“HALİMDEN MEMNUNUM”

Aydın, “Yaptığım her işin arkasındayım. Çok emek veriyorum ve inanarak yapıyorum. Farklı düşünmeyi seviyorum, o yüzden şarkı ve kliplerim fazla konuşuluyor. Ben halimden memnunum” dedi.

“ALDATMAYAN KİMSE YOK”

Geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda “Her insanın aldattığına ve aldatıldığına inanıyorum” sözleriyle sosyal medyada gündem olan Aynur Aydın, “Ben neye inanıyorsam onu söyledim. Evet bence aldatmayan ve aldatılmayan kimse yok. Herkes pembe gözlüklerini çıkarıp olaylara biraz gerçekçi yaklaşmalı” dedi.

AYNUR AYDIN KİMDİR?

Aynur Aydın 15 Aralık 1985, doğumlu Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Almanya’da Sürpriz adlı gruba katılıp müzikal tecrübeler edinen sanatçı, 2011 yılında Türkiye’ye yerleşerek 12 Çeşit La La – 12 Ways to La La adında ilk solo albümünü çıkardı. Başarılı geçen bu dönemden sonra, 2016 yılında içinde Günah Sevap, Bi Dakika gibi hitler bulunduran Emanet Beden adlı albümünü piyasaya sürdü.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir