Polisin adresini bulamadığı Rasim Ozan Kütahyalı, lüks yalısından İrem Çiçek’e el sallıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
25 ve 26. dönem CHP Milletvekili Emekli Kurmay Albay Dursun Çiçek’in Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’ya açtığı davada ilginç bir gelişme yaşandı. Kütahyalı’ya gönderilen çağrı kağıtlarının adreste bulunamadığı için eline ulaşmadığı ortaya çıktı.

Dursun Çiçek’in kızı ve aynı zamanda avukatı olan İrem Çiçek’in Twitter hesabından “Davalı @RasimOzan_K ne hikmetse çalıştığınız yer olarak gösterdiğiniz gazetede de bulunamadınız! Türkiye’de bir adresiniz var mı? Siz de kaçak mısınız?” yazması ile ortaya çıkan duruma Dursun Çiçek de attığı tweetle tepki gösterdi.

Dursun Çiçek ise attığı tweette şunları yazdı:

“Yıllarca FETÖ suç örgütünün Mağduru olduğumuzu bilmesine rağmen bize iftiralar atan Rasim Ozan Kütahyalı’nın adresini Türk Yargısı bulamadı. Adalete yardımcı olmak adına, bu adresi bulma konusunda samimi destek için her vicdan sahibi insana peşinen çok teşekkür ediyoruz…” dedi.

Rem Çiçek 1 Irem Çiçek 2 Irem Çiçek 3

Tam bu sırada ROK’un lüks yalısında bakın neler oluyordu?

Beyaz TV’de Boşnaklara yönelik çirkin hakaretinden sonra televizyon ekranlarından uzak tutulan ancak son dönemde yıldızı parlatılmak istenen Rasim Ozan Kütahyalı, Adem Metan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Siyasi analizlerinde çuvallayan, spor yorumculuğunda baltayı taşa vuran Kütahyalı ile programda daha çok sanat konuşuldu! Videoyu izleyenlerin en çok konuştuğu ise Kütahyalı’nın lüks evi oldu!

Polisin adresini bulamadığı Rasim Ozan Kütahyalı, lüks yalısından İrem Çiçek’e el sallıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.