Petek Dinçöz ve Reza Zarrab aşk mı yaşıyor? Magazin camiasını sallayan iddiaya yanıt!

Yakın zaman önce boşanan Petek Dinçöz, Miami’ye yerleşmişti. Dinçöz'ün Ebru Güneş’in ayrıldığı eşi Reza Zarrab'la beraber olduğu iddiası, magazin gündemine bomba gibi düştü. Konuyla ilgili Zarrab cephesinden jet cevap geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de bir dönem aşkları ve ayrılıklarıyla magazin camiasına damga vuran isimler arasında yer alan Petek Dinçöz, geçtiğimiz günlerde 8 yıllık evliliğini noktaladı. Eşi Serkan Kodaloğlu’ndan ayrıldıktan sonra ABD’nin kenti Miami’ye taşınma kararı alan Dinçöz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Oğlumun dilini geliştirebilmesi için Miami’ye yerleşme kararı aldım” dedi.

AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLDİ

Ancak Dinçöz’ün Miami’ye yerleşmesinin sebebinin Reza Zarrab olduğu ve Dinçöz’ün Zarrab ile birlikte olduğu iddia edildi.

1618548010249 V

ZARRAB’IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

MedyaTava’nın haberine göre Zarrab’ın avukatı Şeyda Yıldırım konuyla ilgili açıklama yaptı. Yıldırım, bu iddiayı yalanladı ve Dinçöz’ün oğlu için Miami’ye yerleştiğini açıkladı. Zarrab Türkiye’de yaşadığı yıllarda şarkıcı Ebru Gündeş ile evlenmişti. Gündeş’ten de bir kızı olmuştu.

 

Petek Dinçöz ve Reza Zarrab aşk mı yaşıyor? Magazin camiasını sallayan iddiaya yanıt!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.