Paribu çöktü mü? Paribu neden hata veriyor?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Paribu çöktü mü? Sosyal medya kullanıcıları, dün akşam saatlerinde Paribu’ya erişimde sıkıntı yaşadıklarını aktaran paylaşımlarda bulundu.

Kullanıcılar, Paribu’ya giriş yapmak istediğinde hatayla karşılaştıklarını ifade etti.

Paribu’da dün akşam yaşanan aksaklıkla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Paribu destek hesabından en son şu paylaşım yapılmıştı: “24 Ekim’i 25 Ekim’e bağlayan gece 02.00-02.30 arasında Paribu altyapısında planlı bir bakım çalışması yapılacaktır. Planlı bakım çalışması esnasında transfer işlemleri bekletilecek, alım satım işlemleri ise kapalı olacaktır.”

PARİBU NEDİR?

Paribu, 2017’de kullanıma sunulmuştur. Paribu, Kripto para alım satım platformudur. Paribu, 2015’te ön hazırlık çalışmalarına başlamıştır. 2016’da kurulmuş, 14 Şubat 2017’de halkın kullanımına açılmıştır.

Paribu, Türkiye’nin en yüksek hacimli hacimli dijital varlık işlem platformudur. Hızlı ve tümüyle güvenli olarak Bitcoin (BTC) olmak üzere birçok kripto para için alım satım işlemine aracılık eden Paribu, 14 Şubat 2017’de kullanıma açılmıştır. Paribu’nun CEO’su Yasin Oral’dır. Paribu, Türk Lirası ile kripto para alış veya satış işlemleri yapılabilen bir kripto para borsasıdır.

Paribu, BtcTurk, Binance… Hangi borsa daha iyi?

Paribu çöktü mü? Paribu neden hata veriyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.