Para şovu yapan Dilan Polat ve Engin Polat’a mafya musallat oldu

Lüks yaşamı ve eşinin evlilik yıldönümü hediyesi olarak uçak kiralamasıyla gündem olan Dilan Polat ve kocası Engin Polat'ın başı kendilerinden haraç isteyenlerle dertte... Çift, sahibi oldukları güzellik merkezini arayarak tehditle 500 bin lira haraç istendiği gerekçesiyle soluğu savcılıkta aldı. Gözaltına alınan 2 kişi serbest kaldı, iddiaya göre sonra yine tehdit etti.

featured

Sabah Gazetesi’nden Yunus Emre Kavak’ın haberine göre sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sürekli gündeme gelen fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın (35) sahibi olduğu güzellik merkezini arayan bir kişi tehditle 500 bin lira haraç istedi.

Benzer Haberler
IMG_2875
Dilan Polat’ın uçak paylaşımına Cüneyt Özdemir’den sert eleştiri
IMG_2842
Engin Polat, eşi Dilan Polat’a evlilik yıl dönümünde uçak mı aldı?
dilan-polat-kimdir
Dilan Polat’ın fan buluşması izdihama dönüştü

SAVCILIĞA BAŞVURDULAR

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran ikili, şikayette bulundu.

Kendilerini arayan kişinin H.İ.K olduğunu ve eski komşuları M.K.’nın onu yönlendirdiğini ileri sürdüler.

GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİ SERBEST KALDI

Savcılığın talimatı üzerine polis ekipleri emniyette suç kayıtları bulunan H.İ.K. ve güzellik merkezlerini arayan telefonun sahibi E.K.’yı gözaltına aldı. Emniyette ifadeleri alınan her iki kişi de serbest kaldı.

YİNE TEHDİT ETTİ

H.İ.K., serbest kalmasının ardından güzellik merkezinin müdürü G.Y.’yi arayarak yeniden tehditle para istedi. Savcılığa yapılan başvurunun ardından H.İ.K., yeniden gözaltına alındı. M.K. ise arama yapılan adreslerde bulunamadı. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye çıkarılan H.İ.K., adli kontrol kararıyla tekrar serbest kaldı .M.K’nın yakalanması için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir