Özge Özpirinçci kızına “Üzüm” adını verecek

featured

Burak Yamantürk’le yedi yıldır birlikte olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, haziran ayı başında hamile olduğunu açıkladı. Altı aylık hamile olan 35 yaşındaki oyuncu, bebeğine vereceği ismi ilk kez duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde “Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin” sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Özpirinçci, Hürriyet’e verdiği röportajda kızına ‘Üzüm’ adını vereceğini söyledi.

“HERKES ‘ÇOCUĞUNA BUNU YAPMA ÖZGE’ DİYOR”

Özpirinçci, “Bana herkes, ‘Çocuğuna bunu yapma Özge’ deyip duruyor. Bence çok güzel isim. Küçük çocuk Üzüm, genç kız Üzüm, 35’lerinde Üzüm Hanım, 70’inde Üzüm teyze… Ayrıca Üzüm Yamantürk de çok fonetik geliyor kulağa. Ama kesinlikle ret oyu aldım bu isim için” dedi.

Bebeği için alternatif isim seçip seçmediğini açıklamayan Özpirinçci, “Ben gizli gizli Üzüm diyeceğim galiba çocuğuma” diye konuştu.

NİKAH MASASINA OTURACAKLAR

Özge Özpirinçci’nin meslektaşı Burak Yamantürk ile ağustos ya da eylül ayında nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

Özpirinçci evlilik hakkındaki soruya şu şekilde yanıt verdi:

“Tabii ki bürokratik ve hukuki olarak evliliği yapmamız bebek için daha güvenli bir ortamı sağlıyor. Benim hep düşündüğüm şey şu: Mesela Allah korusun Burak hastanelik olsa ben onun ailesi değilim, hukuki olarak… Dolayısıyla nikah yapmamız gerekiyor. Devletin bizi aile olarak görmesi için.

Ama düğün olayında çok net şunu söyledim Burak’a: Eğlenip dağıtamayacağım bir düğünde ben kimseyi ağırlayamam, “Ne haliniz varsa görün” derim. O yüzden benim de misafirler gibi eğlenebileceğim bir zamanda düğün yapacağız. O da muhtemelen önümüzdeki yaz olur. Hiç acelemiz yok. Zaten birbirini bulmuş iki ruhuz. Bunu da taçlandırıyoruz bebemizle! Artık kutlamasını ilerleyen zamanlarda yapacağız.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir