Oyuncu Emre Kınay hakkındaki taciz ve şiddet iddiaları şoke etti! Küfür etti, evden attı…

featured
service

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo’da yer alan Emre Kınay hakkında Söylemezsem Olmaz programında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Eda Kaçar adlı kadın, Emre Kınay’dan psikolojik şiddet gördüğünü söyledi.

Eda Kaçar, Emre Beyle nasıl tanıştınız?’ sorusuna, ”Biz sosyal medyadan tanıştık. Sonradan telefon numaralarımızı aldık, konuşuyorduk. 3 ay gibi bir süre konuştuk telefonlarla her gün her gün görüntülü.

Benim pazar günü doğum günüm vardı. Pazartesi görüntülü konuştuğumuzda doğum günümü kutlamak istediğini söyledi, ısrar etti. O gece gittim çünkü sabah seti vardı. Zaten çok müsait bir insan değil. Gece gitmemin sebebi buydu planlı bir şey değil.

“Hakaret ve sözlü taciz etmeye başladı”

‘Neden buraya geldi, aranızda bir şey geçti mi?’ sorusuna da yanıt veren Kaçar, iddialarını şu sözlerle sürdürdü:

“Hayır, doğum günümü kutlamak için gittim. Sakin konuşuyorduk, hiçbir şey yoktu ortada. Alkol içiyordu. Şiddet psikolojik olarak gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi.

Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum. Sonra sözlü hakaret ve sözlü taciz etmeye başladı. Ben çıkmak istedim sonra o da evden kovdu.

Eda Kaçar, “Sosyal medyada olan paylaşımları, kadınlara yönelik farkındalıkları samimi geldi. Eğer konu haber olsaydı darp etti, taciz etti derdim. Böyle paylaşımlar yapıyor ama hayatındaki kadınlara böyle davranıyor. Ben bunun duyulmasını istedim.” dedi.

Emre Kınay, konuya ilişkin henüz bir açıklama yapmadı, tüm gözler ünlü oyuncuya çevrildi.

Oyuncu Emre Kınay hakkındaki taciz ve şiddet iddiaları şoke etti! Küfür etti, evden attı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir