Muharrem İnce’nin ardından Sinan Oğan da adaylıktan çekiliyor mu? İddialara ardı ardına cevaplar

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan'ın "adaylıktan çekiliyor" iddialarına hem Oğan'dan hem de Ümit Özdağ'dan peş peşe açıklamalar geldi. Sinan Oğan, "Türk milletinin aziz evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz" dedi.

featured

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, ‘adaylıktan çekiliyor’ iddialarını yalanlayarak sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.

“MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Oğan’ın açıklaması şu şekilde:

“Türk milletinin aziz evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Son günlerde bize dönük artan provokasyon duyumları üzerine seçimin son günü herhangi bir olay yaşamak istemedik. O sebeple de bu akşam İstanbul’dayım. Haber Türk Tv’de. Yarın Ankara’da olacağım. Bize katılımlar bekliyoruz. Ankara’da olacağız. Lütfen bizim dışımızdaki hiçbir açıklamaya itibar etmeyiniz.”

BİR AÇIKLAMA DA ÖZDAĞ’DAN

Ata İttifakı altında yer alan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’da, “Sinan Oğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiği iddiaları yalandan ibarettir. Zafer Partisi ve Sinan Oğan Türk halkının Yeşil Sol ile HÜDA-PAR arasına sıkışmasına izin vermeyecektir. Zafer yakın, meşaleleri yakın.” açıklamasında bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir