Merve Boluğur otobüse bindiği anları videoya çekti! İzleyenler şaştı kaldı

Güzel oyuncu Merve Boluğur, İstanbul'da İETT otobüsüyle yolculuk yaptı. O anları videoya alarak sosyal medyadan paylaşan Boluğur'un ruh hali sevenlerini endişelendirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde yaptığı ilginç açıklamalar ve çektiği farklı videolarla gündeme gelen Merve Boluğur bu kez İETT otobüsüne binerek video çekti.

‘Acemi Cadı’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi yapımlarda rol almış olan oyuncu Merve Boluğur, şu sıralar ekranlarda olmasa da sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde kalmayı başarıyor.

Önceki gün annesi Nehra Boluğur ile halk otobüsüne binen Merve Boluğur, o anları Instagram’dan paylaştı.

Merve Bolugur 3

“OTOBÜSTEYİM BAK İŞİNE”

34 yaşındaki Boluğur, otobüse bindiği anları 3.8 milyon takipçili sayfasının hikayeler bölümünden, “Otobüsteyim, bak işine” notuyla yayınladı.

Merve Bolugur 2 1

“BANA NOSTALJİ OLDU”

Sonrasında annesiyle bindiği otobüsten videolar da paylaşan ünlü isim, “Otobüsteyim. Biraz kalabalık bugün. Beni tanıyanlar da çıktı. Tanımasalar daha güzel olacaktı aslında. Annem de yanımda… Keyif yapıyoruz. Teyzeler iniyorlar. 30 M’deyiz bugün. En son ortaokulda binmiştim. Şu an bana nostalji oldu. ‘Merve Boluğur otobüse bindi, parası mı bitti?’ haberlerini çok merak ediyorum. Otobüste pampalarımla kopuyoruz. Hacıosman’a geldik.” ifadelerini kullandı.

SEVENLERİ ENDİŞELENDİ

Videoyu izleyenler Merve Boluğur’un son dönemdeki hareketlerine dikkat çekerek mental salığının iyi olmadığı yorumları yaptılar.

Merve Boluğur otobüse bindiği anları videoya çekti! İzleyenler şaştı kaldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.