Merter'deki psikopat kedi, Ata Özbek ve köpeği Karamel’e saldırdı! Kanlar içinde kaldı…

Merter’de köpeğine saldıran kediyi uzaklaştırmaya çalışan Ata Özbek, bacaklarından yaralandı. İlk kez bir kedinin köpeğine saldırdığını söyleyen Ata Özbek, ‘’Köpeğimi korumak için kucağıma alınca kedi bacağıma yapıştı. Ayağımla kediyi savurmaya çalıştım" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merter Gülbayır Sokağı’nda köpeğini gezdirmeye çıkaran Ata Özbek, bir kedinin saldırısına uğradı. Köpeği Karamel’e saldırmaya çalışan kediyi, ayağıyla uzaklaştırmaya çalışan Özbek, bacaklarından yaralandı.

Bacaklarından kedi tırmalamasıyla yaralanan Özbek, kuduz aşısı olmak zorunda kaldı. Kedinin, köpeğe ve Özbek’e ve yoldaki bir kediye saldırdığı o anlar, çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarına girdi.

Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto1 Min

Karamel’i gezdirirken kedi ve köpeklerle zaman zaman sorun yaşandığını ancak, ilk kez böyle bir saldırı olduğunu söyleyen Ata Özbek, şunları söyledi;

Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto2 Min

”Genelde Karamel tepki gösterdiğinde ben uyarıyordum. Sanırım kedi geçmişte bir köpek saldırısına uğradı ve çevrede de yavruları vardı, o nedenle saldırmış olabilir. Kedinin saldırdığını fark ettiğimde, Karamel’i kucağıma aldım. O sırada kedi bacağıma yapıştı. Mecburen ayağımla kediyi savurmaya çalıştım. Tırnakları çok sivriydi ve Karamel’in gözünü yaralayabilirdi. O anda insanlar müdahale edemedi, şaşkınlıkla izlediler. Bacağım paramparça oldu. Yaralarım için hastaneye gittim. Normalde kedilerde kuduz olmuyor ama, enfeksiyon kapmamak için merhemle tedavi gördüm. Kuduz aşısı oldum”

Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto3 Min

Özbek, köpeği Karamel’in bu olaydan sonra kedi gördüğünde sinirlendiğini de belirtti.

Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto4 Min Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto5 Min Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto6 Min Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto7 Min Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto8 Min Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto9 Min Sok Eden Kedi Saldirisi Kamerada 2128 Dhaphoto10 Min

Merter’deki psikopat kedi, Ata Özbek ve köpeği Karamel’e saldırdı! Kanlar içinde kaldı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.