Melih Gökçek’ten büyük iddia: Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek konuk olduğu canlı yayında, elinde Mansur Yavaş ile ilgili belgeler bulunduğunu belirterek "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, elindeki belgelerle Mansur Yavaş’ın siyasi hayatının 3 ay içinde biteceğini söyledi.

Son dönemde yapılan bütün anketlerde Millet İttifakı’nın bir numaralı Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski başkan Melih Gökçek’in gündeminden düşmüyor.

Mansur Yavaş’ın yandaş avukatı çakarlı arabadan paylaştı: Bir b*k olmayacaktı benden…

GÖKÇEK’TEN DİKKAT ÇEKEN İDDİA

Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında gazeteci Ahmet Hakan’ın sorularına yanıt veren Gökçek’ten Yavaş için dikkat çeken bir iddia geldi.

“ELİMDE BELGELER VAR, YAVAŞ’IN SİYASİ HAYATI BİTECEK”

Elinde belgeler bulunduğunu öne süren Gökçek, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek” dedi.

Mansur Yavaş hızlı topukladı! Arkasına bile bakmadan kaçtı

“YAVAŞ’IN YALAN SÖYLEDİĞİNİ KENDİ SESİNDEN İSPAT EDECEĞİM”

Gökçek, “Sizin programınızda ben bant gösteremiyorum. Ben başka bir televizyon programında Mansur Yavaş’ın yaptığı icraatlarla ilgili bantları göstereceğim. Yalan söylediğini birebir kendi sesinden ispat edeceğim. Millet görünce bunu böyle diyecek” ifadesini kullandı.

Melih Gökçek’ten büyük iddia: Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.