Masumlar Apartmanı’nın Emre’si Enes Demirkapı kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

featured
service

TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Emre karakteri merak ediliyor. Genç bir öğrenci olan Masumlar Apartmanı Emre’yi Enes Demirkapı canlandırmaktadır. Peki ama Masumlar Apartmanı’nın Emre’si Enes Demirkapı kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı Emre kimdir?

Masumlar Apartmanı Emre, Enes Demirkapı tarafından canlandırılmaktadır. Emre üniversite öğrencisini canlandırmaktadır. Gamze’nin sevgilisi olan Emre’ye Neriman da ilgi duymaktadır.

emre

Enes Demirkapı kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Emre karakterini canlandıran Enes Demirkapı 23 yaşındadır. 1997 yılında İstanbul’da doğan Enes Demirkapı, oyunculuk üzerine eğitim almaya devam ediyor. Enes Demirkapı Tarkan’ın Yolla şarkısının klibinde de yer almıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde geçmişte rol alan Enes Demirkapı 75 kg 1.82 boyundadır.

Enes Demirkapı hangi dizilerde oynadı?

Enes Demirkapı Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Onur Serdar Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Ezgi Gör, Emir Özyakışır gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisinde rol aldı. Enes Demirkapı’nın ilk oyunculuk deneyimini Gülperi dizisinde yaşadı ve Gökhan karakterini canlandı.

masum Enes demirkapi kimdir yeni dizisi

 

Masumlar Apartmanı’nın Emre’si Enes Demirkapı kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir