Mastürbasyon için cinsel organına asma kilit takan adamın kangren olunca penisi kesildi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta bir şahsın başına gelenler, duyanları büyük şaşkınlığa uğrattı. 38 yaşında ve bekar olduğu öğrenilen şahıs, kendini tatmin etmek amacıyla cinsel organına asma kilit taktı. Bir süre sonra asma kilidin anahtarını kaybeden şahıs, cinsel organında kilitle gezmek zorunda kaldı.

ACISINA DAYANAMAYINCA HASTANEYE GİTTİ

1 hafta sonra acılara dayanılmaz hale gelen adam, hastaneye başvurmak zorunda kaldı. İlk muayenesinin ardından acil olarak ameliyata alınan adamın cinsel organının morardığı ve enfeksiyon kaptığı belirlendi. Kangren olan cinsel organı kurtarmanın yolunu bulamayan doktorlar, kilidi özel bir cihazla çıkardıktan sonra adamın hayatının tehlikeye girmesinin ardından cinsel organı da kesti.

“KIZ ARKADAŞI OLMADIĞI İÇİN BUNLARI YAPIYOR”

Cinsel organı kesilen adamın annesi, yaptığı açıklamada oğlunun pandemi süresinde evde kaldığını ve psikolojisinin bozulduğunu belirterek, “Pandemi süresinde uzun süre evde kaldı. Kız arkadaşı olmadığı için böyle şeyler yapıyor. Kendini tatmin etmek için cinsel organını küçük küçük deliklere de sokuyordu” dedi.

Asma Kilit Fantezisi Hastanede Bitti Talihsiz 14275358 103 M

ADAMIN İSMİ AÇIKLANMADI

Diğer yandan konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan hastane yetkilileri, olayın örnek olması açısından halka duyurulduğunu, hastanın isminin gizli tutulacağını bildirdi.

Mastürbasyon için cinsel organına asma kilit takan adamın kangren olunca penisi kesildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.