Madam Matruşka Ayşe Özkiraz’ın balonunu aldattığı astsubay sevgilisi patlattı

Türkiye'yi şoke eden sahte doktor Ayşe Özkiraz'ı astsubay sevgilisinin yakalattığı anlaşıldı. Sahte doktor Özkiraz'ın yeni ortaya çıkan yalanları ise bir kez daha ağızları açık bıraktı.

featured

Ayşe Özkiraz, Türkiye’yi şaşkına çevirmeye devam ediyor.

Türkiye’nin konuştuğu olay Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindeki devlet hastanesinde yaşandı. Sahte doktor Ayşe Özkiraz‘ın 21. yaşını hastanenin poliklinik odasında bazı doktor ve hemşirelerle kutladığı da ortaya çıktı.

SAHTE DOKTOR KENDİSİNE ÇELENK YOLLAMIŞ

20 Ekim’deki doğum gününde dikkat çeken detay ise kendisini Çapa Tıp Fakültesinden mezun olarak tanıtan sahte doktorun, bir internet sitesi üzerinden sipariş vererek Çerkezköy’deki bir çiçekçiden Çerkezköy Devlet Hastanesine gönderdiği, “Çapa’nın gururu, seni seviyoruz. İyi ki doğdun doktor” yazılı çelenk oldu.

ayşe özkiraz

Sahte doktorun kendine “Sağlık dolu yıllara canım dostumuz. Seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun. Doktorlar tayps” notuyla gönderdiği çiçek için kredi kartından 350 TL ödeme yaptığı öğrenildi.

TAM BİR YALAN MAKİNESİ

Poliklinik odasında bazı doktorlar, hemşireler ve hastane çalışanlarıyla yaş pasta kesip 21’inci yaş gününü kutlayan, astsubay sevgilisine; İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde iddiaya göre hemşire ve personel olan S.U. ve F.G. isimli iki kişiden S.U.’yu beyin cerrahı, F.G.’yi ise göğüs cerrahı olarak tanıtan sahte doktorun yalanları bununla da bitmedi.

thumbnail
İlişkili Haber
Sahte doktor Ayşe Özkiraz’ın annesi: ‘Kim yardım ve yataklık ettiyse bulunsun istiyorum’

“ASİSTAN ÇOCUK CERRAHIYIM”

5 Eylül’de Beyaz Konak’ta yapacakları nişanı da sözde Ankara’daki öğretmen annesinin açık kalp ameliyatı gerekçesiyle iptal ettiren Ayşe Özkiraz’ın, astsubay sevgilisi T.K. ile ilişkisi devam ederken, Instagram üzerinden tanıştığı V.C. isimli kişiyle de görüşmeye başladığı; iddiaya göre birkaç kez Çerkezköy’de görüştüğü V.C.’ye de kendisini asistan çocuk cerrahı olarak tanıttığı belirtildi.

SEVGİLİSİNİ DE ALDATMIŞ

Ayşe Özkiraz’ı Çerkezköy’de değişik tarihlerde iki kez ziyaret eden V.C., yeni sevgilisi Ayşe’yi Çapa Tıp Fakültesi’ndeki arkadaşlarına sorarak, onlardan bilgi edinmek istediği esnaftan, fakültede bu isimde bir öğrencinin olmadığını öğrenince, Ayşe’nin astsubay sevgilisi olan T.K.’ye mesaj atarak onun bir doktor olmadığını söyledi.

Astsubay sevgilisinin durumu hastane yetkililerine bildirmesinin ardından 12 Kasım 2022’de kendisini hastaneye çağıran sekreter T.’nin, “Doktor bey seninle görüşmek istiyor” demesi üzerine yalanlarını burada noktalayan Madam Matruşka lakaplı Ayşem Özkiraz’ın adının da Ayşem değil Ayşe olduğu ortaya çıktı.

 

thumbnail
İlişkili Haber
Sahte doktor Ayşe Özkiraz’ın ilk ifadesi ortaya çıktı! Henüz 20 yaşında ve ameliyatlara girmiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir