Türkiye’nin en zengin iş insanlarından 77 yaşındaki Lucien Arkas kendisinden 42 yaş küçük sevgilisi Merve Sakallı ile evlendi

4'üncü kez dünya evine giren Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı 77 yaşındaki Lucien Arkas, kendisinden 42 yaş küçük, 35 yaşındaki sevgilisi Merve Sakallı ile evlendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en zengin iş insanlarından olan, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı 77 yaşındaki Lucien Arkas, 4’üncü kez evlendi.

1945 doğumlu Arkas bu kez hayatını, 35 yaşındaki Merve Sakallı ile birleştirdi.

Arkas 2204

ARKAS BAĞLARI’NDA EVLENDİLER

Çiftin düğünleri 25 Haziran günü, İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Arkas Bağları’nda gerçekleşti.

Lucien Arkas’ın nikah şahitliğini Fransa Büyükelçisi Herve Magro, müstakbel eşinin şahitliğini de Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Toprak gerçekleştirdi.

Arkas 5617

BUTİK OTEL ALDILAR

Edinilen bilgilere göre çiçeği burnunda çift, nikah merasimi öncesinde Alaçatı’da bir butik otel açılışına imza attı. Otelin işletmesini ise Merve Sakallı’nın yürüteceği düşünülüyor.

LUCİEN ARKAS’IN EVLİLİKLERİ

Bir diğer yandan Lucien Arkas’ın ilk eşi ve çocuklarının annesinin hayatını kaybettiği, ikinci eşi ile boşandığı, üçüncü eşi ile de bir çocukları dünyaya geldikten sonra boşandıkları biliniyor.

Arkas 5812 Arkas 7788 Arkas 8873

Türkiye’nin en zengin iş insanlarından 77 yaşındaki Lucien Arkas kendisinden 42 yaş küçük sevgilisi Merve Sakallı ile evlendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.