Değişimin böylesi! Köylü kızı Saniye gitti, sütyensiz mini elbisesiyle nefes kesen Selin Yeninci geldi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Saniye rolüyle ünlenen Selin Yeninci, cesur giyim tarzıyla adından oldukça sık söz ettiriyor. Yeninci, son olarak derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle verdiği pozları paylaştı.

featured

Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si Selin Yeninci, sütyen takmadan giydiği göğüs dekolteli elbisesiyle salına salına yürüyerek poz verdi.

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Furkan Palalı, İbrahim Çelikkol gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle adını duyuran Selin Yeninci, dizide canlandırdığı Saniye rolüyle hafızalara kazındı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNE TRANSFER OLDU

Performansıyla kendine hayran bırakan Selin Yeninci, sezonun başında Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılarak TV8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle sevenlerinin karşısına çıktı.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Engin Öztürk’ün yer aldığı dizide Meryem karakterine hayat veren Yeninci, Türk Sineması’nın bu sene Cannes’da kırmızı halıdaki temsilcisi oldu.

Film Festivali’nin resmi bölümünde gösterimi yapılan Emin Alper’in Kurak Günler filmi için Cannes’a giden Yeninci, kırmızı halıda büyüledi.

Hakan Yıldırım tasarımı pudra mavisi elbisesiyle galaya katılan güzel oyuncu, büyük beğeni topladı.

“OYNADIĞIM FİLMLE BURADA OLMAK MUTLULUK VERİCİ”

Cannes’da yönetmen ve yapımcılardan övgü alan Selin Yeninci, gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu “Oynadığım filmle burada olmak benim çok önemli ve bu mutluluk verici. Oyunculuk adına gösterdiğim çaba ve titizliğin karşılığını almaya başladığımı düşünüyorum.” sözleriyle belirtti.

Muhteşem oyunculuğuyla adından söz ettirmeye devam eden Yeninci, Cannes’da verdiği iddialı pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

SÜTYENSİZ TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Son zamanlarda cesur pozlarıyla gündeme gelen Selin Yeninci, bu paylaşımlarına yenilerini ekledi.

Festival’de derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle poz veren Yeninci, çektirdiği kareleri peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu.

Kusursuz fiziğiyle büyüleyen Yeninci’nin sütyensiz siyah beyaz pozları, bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazıları tarafından eleştirildi.

34 yaşındaki oyuncuya ”Seni büyük bir zevkle izliyoruz”, ”Güzelliğin başımı döndürdü”, ”Hiç giymeseydin”, ”Ateş ediyorsun yapma kalbimiz var”, ”İçimiz açıldı”, ”Kendini beğenmiş” gibi yorumlar yapıldı.

Annenin Sırrıdır Çocuk’un Meryem’i Selin Yeninci sütyensiz poz verdi!

Annenin Sırrıdır Çocuk 6. bölüm fragmanı yayınlandı: Defne oğluna kavuşuyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir