Ajans’ın Selvi Kılıçdaroğlu düşmanlığı! Kılıçdaroğlu’nun mutfağında “beceriksiz ev kadını” kurgusu yaptılar…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun evinin mutfağında Ajans tarafından çekilen videoları gün geçtikçe daha tuhaf bir hal alıyor.

İlk başlarda “mütevazi yaşantı” vurgusu yapmak için mutfağa yerleştirilen eşyalar ve mutfak düzeni iyice karışmaya başladı.

PLASTİK SÜRAHİ İHMAL EDİLMİYOR

Kemal Kılıçdaroğlu’nun mutfağından çektiği videolarda en önemli eşya “fakirlik ve mütevazilik” çağrışımı yapan plastik sürahi. Ancak Ajans, her videoda ayrı renk bir plastik sürahi kullanıyor. İlk videolarda yeşil olan plastik sürahi, son videoda beyaz oldu.

Kemal Kilicdaroglu Surahi

A65D9D69 714A 4Bde 993F 18B9852B1Ff7

Cam sürahilerin daha sağlıklı ve hijyen açısından daha güvenilir olduğunu bilmeyen Ajans, cam sürahiyi “zenginlik” göstergesi olarak düşünüyor. Oysa bir cam sürahi 5 ila 25 TL arasında değişen fiyata sahip.

TAVANIN İÇİNDE ÇAYDANLIK VE TEZGAHTA POŞET

İlk videolarında daha derli toplu görünen Selvi Kılıçdaroğlu’nun mutfağı son videoda ise oldukça dağınık gösterildi.  “Kemal Bey eve gelirken almış” havası oluşturulmak istenen yeşillikler, tezgahın üstünde poşette duruyor. Görenleri şaşkına çeviren bir başka ayrıntı ise fırınlı ocağın üstünde duran çaydanlığın altındaki tava. Ajansın bu görüntü ile vermek istediği mesaj bir türlü anlaşılamadı.

2C9Aef60 73F3 422A 9B43 Bdeb918B3E85

BULAŞIKLARI ELDE YIKIYOR

Çevre örgütlerinin sürekli vurguladığı bulaşığı elde yıkamanın daha fazla su israfı oluşturduğu gerçeği de ajansın umrunda olmamış. Kılıçdaroğlu’nun solunda bulaşık makinesi görünüyor ancak mutfak tezgahının üstünde duran bulaşık sepetinde elde yıkanmış bulaşıklar mevcut.

“Mütevazi” görüntü vermek isteyen Ajans, hanımefendiliği ve nazik kişiliği ile tanınan Selvi Kılıçdaroğlu’nu ‘beceriksiz ev kadını’ moduna sokmuş.

 

Ajans’ın Selvi Kılıçdaroğlu düşmanlığı! Kılıçdaroğlu’nun mutfağında “beceriksiz ev kadını” kurgusu yaptılar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.