Karabük’te eşi ve kayınvalidesini öldüren Hasan Küçükyılmaz’ın kan donduran paylaşımları

Karabük'te eşi ve kayınvalidesini sokak ortasında tüfekle vurarak öldüren zanlının intihar etmeden önce Whatsapp durumuna yaptığı paylaşımları adeta kan dondurdu. Paylaşımlarda Eşi için, "Ölmesi gerekiyordu, öldü" cümlesini kurduğu görüldü.

featured

Yenimahalle Kandil Sokak’ta boşanma aşamasındaki eşi Özlem Küçükyılmaz ile kayınvalidesi Nazife Çetinkök’ü tüfekle öldüren Hasan Küçükyılmaz’ın intihar etmeden önce yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı.

thumbnail
İlişkili Haber
Cani eşine KADES takibini kabul etmeyen Özlem Küçükyılmaz ve annesi katledildi

Küçükyılmaz, Whatsapp durumunda yaptığı paylaşımda, kendisinin 5 Eylül tarihinde hayatta olmayacağını ifade ediyor.

Zanlı, ses kaydı paylaşımında da eşi için “Ölmesi gerekiyordu, öldü. Namus çok güzel bir şey, sahip çıkacaksın. İşte böyle asfaltta cenazen kalır. Biraz sonra da ben kendimi öldüreceğim. Ahirette hesap soracağım sana. 10 parmağım yakanda olacak. Şimdi yaptığın şerefsizliklerin bedelini ödedin. Annen de ödedi. Sana benimle oynama oyuncak olursun dedim” ifadelerine yer verdi.

İLK EŞİNİ ÖLDÜRÜP 7 YILDA ÇIKMIŞ

Hasan Küçükyılmaz’ın bir süredir öldürmekle tehdit ettiği Özlem Küçükyılmaz polise şikayette bulunarak, cep telefonuna KADES uygulamasını indirdi.

Polisin “Elektronik kelepçe takalım, size yaklaşmasın” diye uyardığı Özlem Küçükyılmaz, iddiaya göre bu teklifi kabul etmedi.

Hakan Küçükyılmaz’ın 2008 yılında da önceki eşi Nimet Küçükyılmaz’ı silahla öldürdüğü ortaya çıktı. Küçükyılmaz’ın 7 yıl cezaevinde yattıktan sonra ceza infaz indirimiyle yakın zamanda hapisten salıverildiği ortaya çıktı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir