Jahrein’den bir günde iki sapıklık birden: ‘O fındık memeler büyüyecek’, ‘Yalancı o.ospu’

Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündeme gelmeyi başaran "Jahrein" olarak bilinen sosyal medya fenomeni Ahmet Sonuç, bir kadın takipçisiyle terbiye sınırlarını zorlayan bir diyaloğa girdi. Jahrein, kadın takipçisiyle yaptığı konuşmada skandal ifadeler kullanarak "O fındık memeler acilen büyütülecek. Fotoğraflarına bakarken midem bulandı" ifadelerini kullandı. Jahrein, daha sonra kendisiyle yorum yazan bir kadın takipçisine de, ''Yalancı o.ospu'' yazdı.

featured

Twitch platformundan yayınladığı videolarla ünlenen Jahrein lakaplı sosyal medya fenomeni, bir kadın takipçisine yazdıklarıyla gündeme bomba gibi düştü.

“FINDIK MEMELER BÜYÜTÜLECEK”

Sık sık siyasi paylaşımlarıyla gündem olan Jahrein kullanıcı isimli Ahmet Sonuç, Twitter’da bir kadın takipçisine “Memelerini büyüttür” yorumunu yaptı. Genç kadın ise Jahrein’e “Seninkileri ver, abi nasıl büyüttün tavsiye versene” cevabını verdi. Üslubunu iyice bozan Jahrein ise “Nasılı önemsiz. O fındık memeler acilen büyütülecek. fotoğrafına bakarken midem bulandı” dedi. Konuşmanın kısa sürede gündem olmasının ardından genç kadın yorumlarını sildi.

Öte yandan Jahrein’e sosyal medya kullanıcılarından tepki yağmaya başladı. Bunların yanı sıra genç kadının da 17 yaşında olduğu ileri sürüldü.

‘’YALANCI O.OSPU’’

Jahrein, 17 yaşındaki kızla yaşadığı ahlaksız diyaloğu ile ilgili, ”Ben kızla takipleşiyorum. Bütün mentleşmeyi gördüm. Bu adamın daha önceki mentlerini de biliyorum.” diye yazan takipçisine, ‘’Yalancı o.ospu’’ diyerek büyük bir skandala daha imza attı.

Sosyal medya fenomeninin küfrüne cevap veren kadının, ”Sana kendi diyet listemi atmamı ister misin? Belki bir faydası olur da yağ bağlamış beyninin kullanmaya başlarsın.” yorumunu görerek sinirlenen Jahrein, bu yorumda da yine küfre başvurarak, ‘’Ananınkine at’’ dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir